Pridať inzerát

HR Operations Ninja

Vacuumlabs, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sky Park Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.+ možnosť variabilnej zložky podľa výkonu a osobného posúdenia nadriadeného
  • Termín nástupu: 01-01-2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava exportov, reporting v Google Sheets (Excel)
- skenovanie a zakladanie dokumentov
- evidencia dochádzky, OČR / PN
- vytváranie zmlúv, prípadná ich kontrola
- komunikácia so zamestnancami
- proaktívne zastrešenie vybraných HR oblastí
- koordinácia s Group HR vo vybraných procesoch

- bezplatný prístup do nášho Gym-u
- celodenné stravovanie (raňajky, obedy, olovrant)
- Káva priamo od baristu, čerstvé ovocie, snacky každý deň
- concierge servis
- TOP priestor na prácu v Bratislave (Jurkovičova Tepláreň / Sky Park Offices)

Táto pozícia je určená pre našu portóliovú spoločnosť Rýchlotest-Covid.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Sheets - Základy
Google Docs - Základy

O Vacuum Group

Sme tím zanietených podnikateľov ktorí veria, že nič nie je nemožné. Naším cieľom je posunúť ľudstvo vpred zlepšením prístupu ku kapitálu, spravodlivosti a k zdravotnej starostlivosti. Zisk považujeme za palivo na dosiahnutie sociálneho vplyvu. Sme odhodlaní využiť talent a zdroje na poháňanie inovačného ekosystému v strednej a východnej Európe aj mimo nej. Naším zakladajúcim členom a najväčšou portfóliovou spoločnosťou je fintech softvérový dom Vacuumlabs

Sme priekopníkmi špičkových riešení v oblasti fintech, legaltech, krypto, healthtech a ďalších, ktoré ešte len prídu. Naše portfólio tvoria rýchlo rastúce spoločnosti a naša komunita sa neustále rozširuje. Snažíme sa stať hlavnou gravitačnou silou pre top talenty v regióne strednej a východnej Európy a inšpirovať svojou prácou ďalšie spoločnosti.

www.vacuumgroup.com