Pridať inzerát

Pomocná sila do kuchyne

Vacuumlabs, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vacuumlabs nám varí jedlo 3-krát do dňa, a aby sa to všetko stíhali, máme kuchyňu priamo v našich priestoroch. Do nášho super tímu hľadáme novú posilu, ktorá sa postará o čistotu riadov a kuchyne. Tvoje zodpovednosti budú teda nasledovné:

- umývanie čierneho riadu
- umývanie bieleho riadu
- udržiavanie čistoty v kuchyni a priľahlých priestoroch
- pomocné práce v kuchyni

Pracovná doba je od pondelka do piatku, štátne sviatky budú voľné. Ak by ste boli veľmi pracovitý, nadčas samozrejme preplatíme, avšak balans je pre nás dôležitý a chceme, aby ste mali toľko práce, koľko sa za 8 hodín stihnúť dá. Hlavne na to všetko budete dvaja a vo dvojici ide všetko lepšie.

- celodenné stravovanie a káva od baristu,
- sick days,
- PCR testovanie niekoľkokrát týždenne zdarma,
- prístup do posilňovne v našich priestoroch,
- concierge, pomoc s nákupmi a doručenie k pracovným dverám

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme svedomitého človeka, ktorý príde na čas, prípadne svoju neprítomnosť vopred ohlási. Skúsenosť s prácou v kuchyni je výhodou, ale nie podmienkou.

O Vacuum Group

Sme tím zanietených podnikateľov ktorí veria, že nič nie je nemožné. Naším cieľom je posunúť ľudstvo vpred zlepšením prístupu ku kapitálu, spravodlivosti a k zdravotnej starostlivosti. Zisk považujeme za palivo na dosiahnutie sociálneho vplyvu. Sme odhodlaní využiť talent a zdroje na poháňanie inovačného ekosystému v strednej a východnej Európe aj mimo nej. Naším zakladajúcim členom a najväčšou portfóliovou spoločnosťou je fintech softvérový dom Vacuumlabs

Sme priekopníkmi špičkových riešení v oblasti fintech, legaltech, krypto, healthtech a ďalších, ktoré ešte len prídu. Naše portfólio tvoria rýchlo rastúce spoločnosti a naša komunita sa neustále rozširuje. Snažíme sa stať hlavnou gravitačnou silou pre top talenty v regióne strednej a východnej Európy a inšpirovať svojou prácou ďalšie spoločnosti.

www.vacuumgroup.com