Pracovník v zákazníckom servise s nemeckým jazykom (60% úväzok)

V&V Services GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v zákazníckom servise - telefonická podpora nemecky hovoriacich klientov
• emailová korešpondencia s nemecky hovoriacimi klientmi
• spracovanie požiadaviek a reklamácií zo strany klienta
• starostlivosť o stálych klientov
• zostavovanie štatistík
• zlepšovanie firemných procesov
• úzka spolupráca s oddelením pre nábor personálu

• plne hradené gastro lístky
• prémie a vianočné bonusy (v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku)
• sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky)
• najmodernejšie technické vybavenie (iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
• flexibilný pracovný čas
• priateľský mladý kolektív

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku.
Na osobné stretnutie priamo v sídle spoločnosti budú pozvaní len vybraní úchádzači spĺňajúci uvedné kritériá.
Presný pracovný čas a platové podmienky budú dojednané počas pracovného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá sa venuje sprostredkovaniu služieb starostlivosti o rodinu a domácnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť nemeckého jazyka podmienkou
• znalosť iného jazyka výhodou
• zodpovednosť, samostatnosť, príjemné a presvedčivé vystupovanie, flexibilita, odolnosť voči stresu
• veľmi dobrá znalosť práce s počítačom
• výhodou sú skúsenosti v oblasti práce so zákazníkmi (napr. hoteliérstvo, recepcia, zákaznícky servis, call-centrum, cestovná kancelária, realitná spoločnosť a pod.)

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis