Pridať inzerát

Obchodný zástupca

V.P.F. MEDIUM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 48, 040 03 Košice - Juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR (fix + variabilná zložka mzdy zohľadňujúca výsledky)
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciou rozširujeme kolektív obchodného oddelenia v 25. rokov pôsobiacej spoločnosti. Prijmeme tímového kolegu, pre ktorého vyhľadávanie obchodných príležitostí v sortimente nábytkového, záhradného, stavebného kovania, praktických potrieb pre domácnosť bude výzvou pre sebarealizáciu a priestorom pre uplatnenie vyjednávacích a komunikačných zručností.

Obchodný zástupca zabezpečuje všetky činnosti spojené s predajom sortimentu veľkoobchodným partnerom siete V.P.F. Medium. Okrem získavania nových kontraktov, udržiava aktívnu a profesionálnu komunikáciu s existujúcimi partnermi, spätnou väzbou z obchodných jednaní sa priamo podieľa na zložení sortimentu, konkurencieschopnosti spoločnosti na trhu, optimalizácii a zefektívňovaní procesov pre nákup, marketing, skladovanie, logistiku.

Ďalšie činnosti:
- prieskum trhu, konkurencie v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu v danom sortimente
- administratívne úkony / prijímanie a následné spracovanie objednávok do systému, fakturácia, evidencia a archivácia vystavených dokladov, spracovanie cenových ponúk, obsluha fiškálnej pokladne/
- sledovanie a riešenie pohľadávok, príjem zákazníckych reklamácií
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- zodpovednosť a podieľanie sa na plnení plánu pobočky
- podieľanie sa na riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácii skladových zásob

- práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
- zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovaná perspektíva
- teambuilding akcie

Pokiaľ Vás ponuka oslovila dajte nám o sebe vedieť poslaním Vášho životopisu, sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.
Na základe posúdenia uvedených informácií si dovolíme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich požiadavky kladené na pracovnú pozíciu. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2022 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s akvizíciami obchodných partnerov
- komunikačné, prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti na vysokej úrovni
- prehľad v oblasti sortimentu stavebného, záhradného a nábytkového konania výhodou
- samostatnosť, logické a analytické uvažovanie
- vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti nad zverenou prácou, schopnosť pružne reagovať na novovznikajúce situácie na trhu, potreby zákazníkov
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- pracovitosť a zápal pre vec
- odolnosť voči stresu
- aktívny vodič

Veľkoobchodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu, v oblasti stavebného, nábytkového a železiarskeho tovaru a potrieb pre domácnosť. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001 – ISO14001.
V súčasnosti zásobujeme niekoľko stoviek predajní - železiarstva, stavebniny, záhradkárske predajne. Firma má tri pobočky - Bratislava, Banská Bystrica, Košice , kde sa na Vás teší náš vyškolený a odborne zdatný team vyznávajúci hodnoty férovej a pozitívnej atmosféry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Selecká
Tel.: +421907980455
E-mail: poslať životopis