Pridať inzerát

Evidencia odberných miest Elektrina/ Plyn

V/G Komplex Business Agency s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ rôzne odmeny, no predovšetkým kariérny rast, možnosť si zostaviť tím, firemné auto, preplatenie pohonných hmôt
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca je založená so štátnym podnikom Východoslovenská energetika a INNOGY Slovensko
- realizácia stretnutí so zákazníkmi na základe telefonického rozhovoru alebo priamo na odberných miestach zákazníka
- riešenie optimalizácii cien energií elektriky a plynu v danom roku a možnosť správneho nastavenia distribučných taríf na odberných miestach zákazníka a tým ich celkové zníženie a optimalizácie cien energií
- poradenstvo zákazníkom s prepisom, platbami a faktúrami za odberné miesta
- flexibilný pracovný čas
- miesto výkonu práce stredné a západné Slovensko

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building
- podpora zo strany VSE, INNOGY
- úplné know-how a osobitý prístup
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- služobný automobil pre výkon práce
- pre úplne nových možnosť sebarealizácie v oblasti obchodu
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť voľného času podľa šikovnosti zamestnanca, no hlavne žiadny nežiadúci nátlak vyvíjaný nadriadenými na svojich nových spolupracovníkov za účelom vyššieho výkonu, práve naopak, preferujeme, aby mal zamestnanec dostatočný priestor na svoj osobný rozvoj v práci, v zameraní obchodu, predaja služieb a bude mu poskytnutá plná podpora v jeho školení v oblasti energetického poradenstva
- práca je založená na liberálnej slobode samotného zamestnanca, ktorý si sám určuje svoj pracovný čas, svoj kariérny rast a tým aj svoj zisk

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word , Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obchodnej činnosti je vítaná
- profesionálna komunikácia
- prezentačné zručnosti
- presvedčivý prejav
- chuť učiť sa a pracovať na sebe
- motivácia, drive a energia
- zodpovednosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

V/G Komplex Business Agency, s.r.o. je firma, ktorá je založená na základe 6-ročnej praxe v oblasti energetického trhu, cien dodávateľa a následne koncového spotrebiteľa, čiže odberateľa. Po dlhoročných skúsenostiach v obore sme sa rozhodli založiť firmu, ktorá bude odlišná od ostatných firiem na trhu, ktoré majú spoluprácu s dodávateľmi a to predovšetkým absolútnym liberálnym štýlom podnikania, voľnosti, nápaditosti, príjemného pozitívneho kolektívu, kde si jeden druhému nedávajú pocítiť kto má vyššiu hodnosť a pozíciu, pretože fungujeme všetci ako celok, ako tím a preto preferujeme rovnosť. Zabezpečujeme hlavne stabilitu, podporu, nepreferujeme nátlak, zavádzanie zákazníkov a taktiež medzi spolupracovníkmi, nadriadenými nie je preferovaný nátlak na zamestnanca, aby zvyšoval výsledky, ale práve naopak, jeho osobný priestor a čas je dostatočne veľký na to, aby sa to naučil sám prirodzene zo zvedavosti a chuti a nie z nátlaku a strachu nadriadeného.

Kontakt:
Viktor Gašpar, riaditeľ obchodu a rozvoja
Tel. kontakt: 0908199059
Email: vgkomplexbusinessagency@gmail.com

Kristián Kysucký, manažér spoločnosti, pobočka Žilina
Tel.kontakt: 0911894160
Email: kikokysu@icloud.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na Rákoši 9263
96001 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Vozár
Tel.: +421908199059
E-mail: poslať životopis