Pridať inzerát

Technicko-obchodný poradca pre vodohospodárske stavby

V-ALFATEC, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie obchodných zástupcov sesterskej spoločnosti
Riešenie realizácie stavby
Komunikácia so zákazníkom a obchodníkmi
Vypracovávanie cenových ponúk
Vypracovávanie atestov

služobný telefón, počítač, školenia, stabilné zamestnanie na plný úväzok, firemné akcie, stravné lístky, 13. plat, osobný automobil pre služobné cesty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, technické myslenie, organizačné schopnosti, prax v obchodnom styku výhodou, práca v AUTOCAD výhodou, práca so SAP výhodou

Spoločnosť V-ALFATEC, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Predmetom našej činnosti je výroba a predaj zariadení slúžiacich k ochrane životného prostredia. Jednotlivé zariadenia majú využiteľnosť všade tam, kde dochádza k znečisteniu povrchových vôd, alebo je potrebné riešiť prepravu, uskladnenie prípadne vyčistenie splaškových vôd.

V roku 2010 vstúpila do spoločnosti silná rakúska spoločnosť Graspointner Holding GmbH, čím sme sa stali sesterskou spoločnosťou firmy BG-Graspointner s.r.o. a posilnili si postavenie na slovenskom trhu.

Od roku 2013 exportujeme naše výrobky do Rakúska, Rumunska, Česka, Slovinska, Madarska, Chorvátska, Srbska a Belgicka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov