Pridať inzerát

Marketing manager - growth marketer

UXtweak j. s. a.

  • Miesto práce: Vysoká 26, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavnou výhodou práce u nás je, že sa robí na svetovom marketingu, náš trh je hlavne USA, UK. Veľkou výhodou je aj rôznorodosť práce.
- Keďže nás je na marketingu už 10, tak každý sa vie sústrediť na to, čo mu ide najlepšie
- Chceme rozbehnúť partnerstvá so svetovými firmami a toto by bola oblasť, ktorú by si mala/mal na zodpovednosti
- Máme v pláne vytvárať pravidelný video content, ktorý bude prínosný pre UX research komunitu.
- Staneš sa podporou pre náš marketingový a sales tím.
- Budeš pomáhať s prípravou obsahu rôznych marketingových materiálov (články, blogy, fóra).
- Ak budeš šikovná/ý a kreatívna/y, budeš mať možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu. Naozaj.

- Práca pre rozbiehajúci sa slovenský startup.
- Zaujímavý pracovný kolektív, od ktorého sa môžeš učiť.
- Flexibilný pracovný čas, rôznorodé úlohy a konštruktívny feedback.
- Super lokalita priamo v centre mesta.
- Možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu.

Práca je vhodná pre človeka z reklamnej agentúry, výkonnostnej agentúry alebo človeka čo už niečo robil pre B2b Startup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

- Je dobré, ak máš už skúsenosti z marketingu, už si odmanažovala/odmanažoval nejednu kampaň, nie sú ti cudzie slova ak SEO, PPC, affiliate, boosting, video content a podobne
- Vieš komunikovať v angličtine písmom aj slovom.
- Si zodpovedná/ý a samostatná/ý. Nerobí ti problém zdvihnúť telefón a vybaviť konferenciu v Amerike
- Máš chuť sa učiť a nezľakneš sa náročných úloh. Si rozumná/ý a uvažuješ logicky.
- Záujem o UX je výhodou, ale nie je to nutnosť. Všetko podstatné ťa naučíme.

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naša platforma aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma, ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.