Pridať inzerát

Junior Marketing Assistant

UXtweak j. s. a.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná 58, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hod.podľa skúseností
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky Tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A možno práve na základne Tvojej práce nás osloví ďalší svetový hráč. U nás Tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu, ak nám vieš povedať čo nefunguje, a ako by sa to dalo podľa Teba robiť lepšie. Nemusíš sa báť, že Ti v nejakej oblasti budú chýbať vedomosti. S našim know-how sa s Tebou o skúsenosti veľmi radi podelíme.

Čo bude náplňou Tvojej práce:

Staneš sa podporou pre náš marketingový tím.

- Budeš pomáhať s prípravou obsahu rôznych marketingových materiálov (články, blogy, fóra, newslettery).
- Budeš vyhľadávať príležitosti na oslovenie firiem a získanie nových zákazníkov (po celom svete). Keď sa oťukáš, budeš samotné dealy s klientmi aj uzatvárať.
- Budeš sledovať a analyzovať, čo robí naša konkurencia a prinášať vylepšenia celkového procesu.
- Ak budeš šikovný/á a kreatívny, budeš mať možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu. Naozaj.

Čo požadujeme:

- Máš čas pracovať minimálne 20 hodín týždenne.
- Si schopný/á komunikovať v angličtine písmom aj slovom na pokročilej úrovni – máme klientov prevažne v USA. Komunikujeme, vyvíjame a tvoríme obsah v angličtine.
- Máš motiváciu posúvať seba, svoje schopnosti a celý tím vpred.
- Si rozumný/á a uvažuješ logicky.
- Si zodpovedný/á a samostatný/á. Nerobí Ti problém zdvihnúť telefón a vybaviť konferenciu v Amerike alebo zavolať a dohodnúť stretnutie s klientom.

- Sloboda a flexibilita – dohodneš si svoj pracovný čas aj to, kde chceš pracovať. Môžeš pracovať remote alebo v kancelárií na Obchodnej ulici v Bratislave.
- Férové ohodnotenie: 4 – 5 eur na hodinu (podľa skúseností).
- Možnosť priniesť svoje nápady a výrazne ovplyvniť smerovanie celého projektu – podporíme všetko, čo bude znieť rozumne.
- Rôznorodé úlohy a konštruktívny feedback.
- Budget na vzdelávanie podľa svojho výberu.
- Teambuildingy a firemné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing & Sales

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.