Pracovník údržby úseku stavebno-prevádzkových činností a energetiky oddelenie logistiky

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chorvátska 5, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 923 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je uvedená v 12. platovom stupni 3. platovej triedy vrátane osobného príplatku priznaného pri prijatí do pracovného pomeru. Plat zamestnanca pri prijatí do pracovného pomeru je závislý od odbornej praxe uchádzača.
  • Termín nástupu: 01.03.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje komplexnú správu (príjem- výdaj) nad materiálom uloženým v centrálnom sklade (stavebno–ubytovací materiál, čistiace a hygienické potreby, zásoby DHM). Predkladá požiadavky na jeho doplnenie, vypracováva preúčtovacie doklady, príjmové, výdajové a prevodné doklady na vydaný a prijatý materiál z centrálneho skladu na základe požiadaviek, pripravuje návrhy na vyraďovanie materiálov uložených v centrálnom sklade, zúčastňuje sa vyraďovania týchto materiálov ako člen komisie.
• spracováva dodávateľské faktúry a zabezpečuje ich včasnú úhradu.
• porovnáva s kompetentnými pracovníkmi obhospodarujúcimi jednotlivé materiály skladovú evidenciu materiálov
• vedie centrálnu evidenciu materiálov úsekov a referátov oddelenia logistiky a materiálov ústavu

- ubytovanie
- rekreácie v zariadeniach ZVJS
- dovolenka v zmysle platnej kolektívnej zmluvy (t. j. 1 týždeň naviac)

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a životopis zasielajte na emailovú adresu: natalia.csomorova@zvjs.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zložka pod rezortom Ministerstva spravodlivosti SR. Príslušníci vykonávajú štátnu službu podľa zákona NR SR č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov.
www.zvjs.sk.