Pridať inzerát

Účtovník

Ústav informatiky, Slovenská akadémia vied

  • Miesto práce: Ústav informatiky SAV, Dúbravská cesta, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacosobné ohodnotenie a odmeny
  • Termín nástupu: ihneď (podľa dohody)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva v príspevkovej organizácii (cca. 70 zamestnancov) pripravovanie účtovných a štatistických výkazov a účtovných závierok, účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladňa a pod.), vyúčtovanie pracovných ciest, zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek, vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzavierok a konsolidácia

pružná pracovná doba, osobný príplatok, rekreačný poukaz, bezplatné parkovanie a stravovacie možnosti v areáli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

výhodou je prax v odbore a skúsenosti s programom SOFTIP

Ústav informatiky je vedecké pracovisko Slovenskej akadémie vied zamerané na základný, a aplikovaný výskum v oblasti IT. Ústav informatiky je v rámci Slovenskej akadémie vied najúspešnejšia inštitúcia v získavaní projektov Európskej komisie FP7 a H2020. Zameriavame sa najmä na aplikovaný výskum a v rámci domácich a zahraničných projektov spolupracujeme s mnohými národnými a nadnárodnými inštitúciami a firmami. Aplikačné výsledky našej práce využívajú mnohé firmy a inštitúcie (Ministerstvo spravodlivosti SR, Generálna prokuratúra SR, T-Com, TEMPEST a. s., SCS GROUP SA, Magnetic Media Online, Inc., USA, a iné) pričom s mnohými z nich aj naďalej spolupracujeme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ústav informatiky SAV
Dubravská cesta 9
84507 Bratislava
www.ui.sav.sk