Pridať inzerát

Referent správy majetku štátu

Úrad vlády SR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 708 - 1 400 EUR/mesiacV zmysle Nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme je základná zložka mzdy 708,00 € - 850,50 podľa odbornej praxe. Zamestnancovi je možné okrem základnej zložky mzdy podľa zákona priznať aj osobný príplatok do výšky 850,00 €. Zamestnancovi sa zároveň poskytuje príplatok za riadenie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.
  • Termín nástupu: 01.02.2023

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečuje kompletnú správu a evidenciu hmotného a nehmotného majetku a majetkových súborov organizácie a vykonáva s tým spojené administratívne úlohy podľa platných právnych predpisov a interných noriem,
-zaznamenáva zmeny v evidencii majetku, zabezpečuje a kontroluje jeho presun, prevod, úschovu alebo zápožičku,
-dohliada na jeho zápis, inventarizáciu, účtovné vedenie a odpisovanie v účtovnom systéme, až po vyraďovanie majetku,
-zodpovedá za správnosť dokumentácie majetku a plnenie zákonných, účtovných a daňových povinností vo vzťahu k nemu; pripravuje analýzy a reporty,
-práca s PC.

- atraktívne pracovné prostredie,
- možnosť zamestnaneckého stravovania,
- možnosť využívať účelové zariadenia ÚV SR,
- navýšená základná výmera dovolenky o 5 dní,
- osobný rast,
- iné benefity vyplývajúcej z práce vo verejnej správe a z kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
-písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,
-profesijný štruktúrovaný životopis,
-kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
-čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
-kópia dokladu o zdravotnej spôsobilosti,
-písomný súhlas o tom, že úrad môže spracúvať osobné údaje uchádzača v súlade so
-zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení
-čestné vyhlásenie o požadovanej odbornej praxi
-čestné vyhlásenie o ovládaní práce s PC.

Miesto výkonu práce: Úrad vlády Slovenskej republiky, Námestie slobody 1, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok na podobnej pracovnej pozícii.

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať v kolektíve,
- samostatný a zodpovedný prístup k práci,
- odolnosť voči stresu,
- zmysel pre poriadok,
- diskrétnosť.

Úrad vlády Slovenskej republiky