Pridať inzerát

Manažér kvality / metrológ / risk manažér

Úrad verejného zdravotníctva SR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda je základná, plat sa upravuje na základe praxe a kvalifikačných predpokladov
  • Termín nástupu: január-február

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality
• Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO 9001 a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek
• Zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia
• Tvorba interných smerníc a noriem systému kvality a kontrola ich dodržiavania
• Plánovanie interných auditov, vypracovanie programu interných auditov, funkcia vedúceho audítora v systéme manažérstva kvality
• Vyhodnocovanie interných auditov kvality, definovanie príčin nezhôd, stanovenie nápravných a preventívnych opatrení, ich implementácia, sledovanie účinnosti
• Vykonávanie prieskumov spokojnosti zákazníkov z pohľadu kvality
• Spolupráca s audítormi pri externom audite a koordinácia osôb a útvarov pri poskytovaní súčinnosti auditorskému tímu
• Tvorba podkladov, správ a reportov z interných a externých auditov
• Spolupráca s certifikačnými spoločnosťami
• Metodické vedenie metrológov jednotlivých odborov, riadenie metrologického poriadku
• Vykonávanie funkcie manažéra rizík (Risk manager), riadenie a spracovávanie rizík v zavedených procesoch
• Spolupráca s nadriadeným orgánom v otázkach definovania rizík a príležitostí.

5 dní dovolenky navyše, pružný pracovný čas,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Prax na obdobnej pozícii alebo na pozícii interného audítora
- Manažérske zručnosti
- Znalosť a implementácia ISO 9001, prípadne ISO/IEC 17025 alebo ISO 19011
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť presadiť sa

ÚVZ SR je rozpočtová organizácia štátu s pôsobnosťou pre územie SR. Činnosť ÚVZ SR vymedzuje zákon č. 355/2007 Z.z. o ochrane podpore a rozvoji verejného zdravia