Pridať inzerát

Asistentka predsedu úradu

Úrad geodézie, kartografie a katastra SR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chlumeckého 2, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacDohoda možná v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúsenosti v požadovanej oblasti v zmysle platných mzdových tabuliek pre zamestnancov vo verejnej správe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne zabezpečuje agendu predsedu úradu súvisiacu s plnením jeho ústavných funkcií, organizuje a zabezpečuje prijatie návštev na úrovni predsedu, vybavuje prichádzajúce a odchádzajúce telefonické hovory, spracováva korešpondenciu a elektronickú poštu, zhotovuje zápisnice z pracovných porád a rokovaní predsedu úradu, administratívne a organizačne zabezpečuje zahraničné pracovné cesty zamestnancov úradu. Pripravuje a koordinuje prípravu materiálov pre riadiacu, rozhodovaciu a schvaľovaciu činnosť predsedu, zodpovedá za včasný a riadny prenos úloh jednotlivým útvarom úradu a kontroluje včasnosť ich plnenia, plní úlohy súvisiace s monitorovaním periodickej tlače a elektronických médií s dôrazom na činnosť úradu, administratívne zabezpečuje cestovné príkazy predsedu a zamestnancov legislatívno - právneho odboru, zastupuje činnosť podateľne.

- Týždenný pracovný čas 37,5 hod.
- Pružný pracovný čas.
- Príspevok doplnkového dôchodkového sporenia.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
1. Písomná žiadosť do zamestnania
2. Profesijný štruktúrovaný životopis
3. Kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania
4. Písomný súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania v súlade so Všeobecným zariadením EÚ o ochrana osobných údajov a zákona č. 18/2018 Z .z . o ochrane osobných údajov.

Doklady je možné zasielať do 31.08. 2022 :
- elektronicky na e-mailovú adresu : [email protected],
- listinne na adresu: Úrad geodézie kartografie a katastra SR, Chlumeckého 2, 820 12 Bratislava

Pracovná pozícia je na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Na žiadosti zaslané po termíne 31.08.2022 úrad nebude prihliadať.
ÚGKK SR vopred ďakuje všetkým uchádzačom za zaslané žiadosti a zároveň si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

asistent

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na zamestnanca: organizačné schopnosti, dobré komunikačné schopnosti, dobrý písomný prejav, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci.
Osobnostné požiadavky: spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, lojálnosť.

Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky pre geodéziu, kartografiu a kataster nehnuteľností podľa zákona č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov