Pridať inzerát

Špecialista finančného oddelenia - Bratislava

UPS

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za:

  • Prácu s rôznymi internými zdrojmi údajov

  • Analýzu zhromaždených údajov pre prípravu trendov

  • Uzatváranie a formulovanie konkrétnych odporúčaní

  • Neustále vyhľadávanie nových relevantných informácií a udržiavanie aktuálnej znalostnej bázy

  • Poskytovanie podpory v oblasti finančného reportingu a obchodného plánovania

  • Komunikácia s rôznymi oddeleniami v rámci krajín, share-service centier spoločnosti, Európy a ústredia spoločnosti s cieľom vymieňať si informcie, koordinovať termíny a kontrolovať výstupy

Reporting:

  • Analýzu a vytváranie pravidelných manažérskych reportov

  • Zlepševanie a optimalizácia reportovania a plánovania

  • Vytváranie prezentácii, ktoré informujú cieľovú skupinu stručným a štrukturovaným spôsobom analýz a dôsledkoch na podnikanie

Naše požiadavky:

  • Angličtina slovom aj písanou formou

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore Financie/Ekonómia

  • Iniciativita a kreativita, Logické a strategické myslenie

  • Deduktívne uvažovanie, schopnosť previesť zistenia do odporúčaní a záverov

  • Silná pracovná morálka a vysoký stupeň presnosti, zmysel pre detail, zodpovednosť

  • Výborná znalosť MS Office, Excel, Powerpoint, Word

Ćo ponúkame:

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti

  • Komplexná a veľmi zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí

  • Individuálna sloboda a zodpovednosť

  • Sickdays

  • Príspevok na jedlo

  • Možnosť Multisport karty

  • Miesto výkonu práce: Bratislava - Morkáň záhon

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno