Pridať inzerát

Senior IP Network Engineer

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci nášho CORE oddelenia, hľadáme novú posilu pre vedenie nášho Network Support Teamu. Okrem toho, však táto pozícia obnáša aj:

• celkovu zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku, kapacitu a spoľahlivosť IP sietí
• design a plánovanie LAN/WAN sietí
• plánovanie kapacity
• riešenie incidentov a problémov
• vytváranie a udržovanie technickej dokumentácie, inventúry siete a služieb
• podpora starostlivosti o zákazníka s ohľadom na individuálne problémy zákazníkov
• podieľanie sa na procesoch riadení zmien a testovania pri zmenách
• fyzické nasadenie telekomunikačných zariadení na hlavných miestach, vrátane inštalácie, uvedenie do prevádzky, konfigurácie
• podieľať sa na výbere dodávateľov, testovaní a vyhodnocovaní sieťových zariadení a softvérov
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Zaujala Vás táto ponuka? Všetky potrebné informácie Vám radi doplníme telefonicky, či na osobnom stretnutí. Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou UPC ešte dnes.
Tešíme sa na pohovor s Vami !

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• Learning & Development: interné a externé školenia prispôsobené vašim vlastným potrebám (technické a mäkké zručnosti)
• jazykové vzdelávanie na pracovisku počas pracovného času
• flexibilný pracovný čas a možnosť využívať HO
• 25 dní dovolenky pre každého
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• firemné podujatia- zdravé raňajky v kancelárii, slovenský brunch, deň žien či darovanie krvi
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Pri zasielaní životopisu prosíme o podrobnejší popis skúsenosti v závislosti na našich požiadavkách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• SŠ/VŠ vzdelanie (IT, telekomunikácie, elektrotechnika)
• predchádzajúca prax na podobnej pozícii min. 5 rokov
• Znalosti sieti minimálne na úrovni CCNP
• znalosť anglického jazyk – B2/C1
• skúsenosti s prevádzkou, údržbou a dizajnom telekomunikačných IP sietí
• znalosti v ladení a analýze komplexných problémov v doméne IP siete
• odborné znalosti ethernetových sietí, telekomunikačných protokolov, IPv4, IPv6, IPsec a MPLS, skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Juniper, Fortigate
• hlboká znalosť routing protokolov BGP, VRRP, RIP, OSPF, atd. a ich použitia v telekomunikačných sieťach
• skúsenosti s budovaním WAN a LAN sieti na baze Ethernet a MPLS, vrátane návrhu topológie, architektúry, dizajnu a návrhu vhodných aktívnych prvkov
• skúsenosti s nasadzovaním, konfiguráciou a ladením Enterprise core / backbone routrov a switchov v ISP sieťach
• dobré komunikačné zručnosti
• samostatnosť, dôslednosť

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov