Pridať inzerát

Business Analyst

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy sa odvíja od skúseností a očakávaní kandidáta
  • Termín nástupu: január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše oddelenie Billing&Collection patrí medzi jedno z najstabilnejších a momentálne potrebuje pomoc. Ak ste ten typ, ktorý sa rád hrabe v dátach a vidí v nich súvislosti, čítajte ďalej- pozícia je určená práve Vám!

• business analýza nových požiadaviek a požiadaviek na zmeny pre CRM/Billing riešenia
• zber, diskusia a analýza požiadaviek na nové riešenia a vylepšenia systému v spolupráci s tímom a business partnermi
• prevod zachytených požiadaviek do systémových špecifikácií a ich dokumentácia
• úzka spolupráca dodávateľom interných aplikácií, inžiniermi vo fáze implementácie a zaistenie presného pochopenia a implementácie zdokumentovaných špecifikácií
• vývoj, vykonávanie a dokumentácia funkčných a nefunkčných testov
• zdokumentovanie riešenia
• samostatné riadenie pridelených úloh a ďalších projektov
• podpora migrácie a clean-upu finančných údajov v úzkej spolupráci s ostatnými technickými tímami a business partnermi
• monitorovanie a údržba rozhrania a procesov migrácie údajov
• support pri uzatváraní finančného štvrťroka

Zaujala Vás táto ponuka? Všetky potrebné informácie Vám radi doplníme telefonicky, či na osobnom stretnutí. Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou UPC ešte dnes.
Tešíme sa na pohovor s Vami !

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• absolvujete úvodné školenia a do všetkého Vás zaučíme, aby ste u nás už od začiatku cítili ako ryba vo vode
• u nás sa budete pravidelne vzdelávať- čakajú na Vás interné či odborné školenia alebo jazykové vzdelávanie
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zároveň ponúkame zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Business Administration, Finance, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ vzdelanie (Business Administration, Ekonómia, IT)
• Anglický jazyk- aktívne (B2)
• silné analytické zručnosti, schopnosť riešiť problémy a orientácia na detail
• veľmi dobrá znalosť produktov Microsoft (MS Office, Teams, SharePoint), znalosť SQL je pre túto pozíciu silnou devízou
• komunikačné schopnosti, agilný prístup, ochota neustále napredovať a učiť sa

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov