Obchodník/Predajca telekomunikačných služieb (plat v priemere 1600 eur)

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Myjava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné ohodnotenie, základná zložka mzdy+variabilná zložka závislá od výkonu a bez obmedzenej výšky – priemerný zárobok na pozícii 1.600 €
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcov, obchodníkov i celé obchodné skupiny pre novo pripravujúci projekt predaja nových produktov a služieb spoločnosti UPC Broadband Slovakia, s.r.o. : HORIZON GO, MyPrime a aj telekomunikačných služieb TELEVÍZIA-INTERNET-TELEFÓN.
Práca v teréne.

- aktívne kontaktovanie zákazníkov v teréne za účelom predaja služieb
- vedenie evidencie o kontaktoch a návštevách
- motivačné ohodnotenie, základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a bez obmedzenej výšky – priemerný zárobok na pozícii 1.600 €

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

motivačné ohodnotenie, základná zložka mzdy+variabilná zložka závislá od výkonu a bez obmedzenej výšky – priemerný zárobok na pozícii 1.600 €

- flexibilný pracovný čas
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- zamestnanecké ceny za služby UPC Broadband Slovakia
- vzdelávací program
- motivačné súťaže o vecné ceny
- možnosť využívať Multisport kartu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie
• prozákaznícka orientácia
• organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, empatia
• schopnosť rýchlo reagovať na námietky zákazníkov
• príjemné vystupovanie - KREATIVITA

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5