Pridať inzerát

SQL analytik pre zabehnutý start-up (+možnosť získať akcie)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacPlatové rozhranie uvádzame na TPP a závisí od toho čo ukážeš na pohovore. Na živnosť priamo úmerne vyšší plat.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodný start-up hľadá do svojho Bratislavského tímu SQL analytika, zváži aj šikovného juniora/absolventa. Ak máš za sebou napísaných hromadu SQL queries, toto je rola pre teba:

Tvoje úlohy:
- Extrakcia, spracovanie dat
- Tvorba jednoduchých aj zložitých queries
- Pomoc pri data modelovaní
- Spolupráca s Data Science tímom na ad-hoc analýzach aj veľkých projektoch
- Komunikácia s medzinárodným tímom, tím lídrom, vedením spoločnosti

- Remote práca ale office v centre BA
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Možnosť získať stock share
- Dovolenka na viac a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátne Data Science produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Expert
Python - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie z oblasti IT, Matematiky by bolo vítane, ale nieje podmienkou
- Pokročilá znalosť SQL, schopnosť písať komplexné queries
- aspoň základná znalosť Python - používa sa na spracovanie časti dát
- Precíznosť a schopnosť vyhľadávať v dátach logické súvislosti
- Angličtina na komunikatívnej úrovni

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov