Pridať inzerát

Mid./Senior PHP developer (TPP/ Živnosť)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 5 200 EUR/mesiacVýsledný plat závisí od seniority. Možnosť TPP alebo Kontrakt. Plat na TPP do 3500€/mes. Na kontrakt do 5200€/mes.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budete vyvíjať nové produkty pre najväčších klientov v mediálnom priestore
- Budete súčasťou 10 členného tímu backend developerov, ktorí pracujú s najnovšou verziou PHP
- Nehráme sa na byrokraciu a nezaťažujeme sa zbytočnými poradami

- Flexi pracovná doba
- Home office
- Možnosť pracovať z domu alebo z kancelárie BA
- Firemné akcie
- Školenia, účasť na odborných konferenciách, možnosť profesne rásť
- Možnosť práce na Kontrakt alebo TPP
- Plat na TPP do 3500€/mes.
- Plat na kontrakt do 5200€/mes.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Web-developérska spoločnosť zameraná na vývoj riešení pre mediálny sektor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

- prax s aktívnym vývojom v PHP min. 3 roky podmienkou
- skúsenosť s nejakým frameworkom (laravel, nette, symfony, YII) je veľké plus
- skúsenosti s microservisovou architektúrou výhodou
- chuť sa stále učiť nové koncepty a technológie
- programujeme štýlom TDD, ale nikoho nenútime :)
- môžte sa u nás stretnúť s technológiami ako MySQL, PostgreSQL, ElasticSearch, InfluxDb, Redis, RabbitMQ, nginx, Ansible a ďalšie, netreba poznať všetky

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Michalíková
Tel.: +421918452857
E-mail: poslať životopis