Pridať inzerát

Mid./ Senior .NET Developer

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 3 500 EUR/mesiacUvedený plat je na TPP. Pri kontrakte do 4700€/mes. Finálna výška celkovej mzdy závisí od praxe/ skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasťou náplne práce bude:

• Tvorba, implementácia a údržba modulov a funkcionalít jedného z hlavný SW produktov
• Vytváranie efektívnych, testovateľných a opakovane použiteľných modulov, overovať výstupný kód a prítomnosť chýb - Unit testovanie
• Implementácia riešení na základe analýzy na platforme Microsoft.NET
• Integrácia pomocou API prepojení
• Optimalizácia už existujúceho kódu, aby jeho fungovanie zbytočne nezaťažovalo systémové zdroje
• Písanie základnej dokumentácie kódu

• Je možnosť pracovať z BA office, čiastočný home office alebo Remote spolupráca
• Možnosť výberu pracovať na TPP alebo Kontrakt
• Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s celosvetovou klientelou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná slovenská softvérová spoločnosť vyvíjajúca jedinečný produkt pre lokálny aj zahraničný trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý

- Min. 3 ročná prax s vývojom v .NET prostredí, zároveň skúsenosť s databázou MS SQL
- Skúsenosť s Git a Scrum/agile metodológiou
- Skúsenosti s Unit Testovaním výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Michalíková
Tel.: +421918452857
E-mail: poslať životopis