Pridať inzerát

Senior Recruiter

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacFix + variabil
  • Termín nástupu: Bratislava - stare mesto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou každodennou úlohou je hľadanie špecialistov z oblasti IT, jednej z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí na trhu. Aby sme túto prácu mohli vykonávať, musíme sa rozvíjať aj my, pracovať na sebe a taktiež sa rozrastať o členov tímu, ktorí budú mať motiváciu a chuť sa na to podujať s nami.
A v tejto chvíli do toho vstupuješ ty. Hľadáme ťa, ak si recruiter a máš záujem hľadať profesionálov v oblasti, ktorá sa ti denne pred očami mení.

Čo ti ponúkame:
Samozrejmosťou, okrem platu, sú odmeny, gastráče, sick daye, homeoffice, platené voľno v deň narodenín, spoločné akcie, ktoré môžeme kľudne nazvať teambuildingmi a podobne. Z vybavenia dostaneš notebook a telefón s flat paušálom, oboje aj na súkromné účely.

V rámci spomínaného rozvoja, ti ponúkneme školenia a workshopy na zlepšovanie tvojich IT znalostí ale aj soft skillov. Do ich výberu a nastavenia tvojho vzdelávania ťa aktívne zapojíme, ba priam budeme chcieť, aby si nám dal vedieť, čo ťa zaujíma a v čom sa chceš zlepšovať.

Nebudeme ti rozprávať, že sme mladí a dynamickí, lebo to je jednak subjektívne a jednak ageistické (čo ako recruiter určite vieš). Sme ale menšia firma, máme blízke vzťahy a uvoľnenú atmosféru. Aj sa rozprávame, aj žartujeme a snažíme sa rozumieť si a rešpektovať sa. Zatiaľ sa nám to darí a ceníme si to. Ak aj ty, tak si určite budeme rozumieť.

Čo budeš ale teda robiť?
Budeš sa starať o celú agendu spojenú s vyhľadávaním a náborom kandidátov pre našich klientov. To znamená aktívne pracovať s pracovnými portálmi a našou internou databázou, oslovovať vhodných potenciálnych uchádzačov (asi 90% našich kandidátov sú pasívni kandidáti), viesť s nimi pohovory a nakoniec dohliadať na následný proces tvojich kandidátov u klienta.

Tiež budeš zodpovedať za administratívu spojenú s týmito úkonmi (zapisovať údaje do databázy, prípadne si robiť reporty ohľadom tvojich aktivít).

Časom by sme chceli aby si sa stal aj accountom pre klientov a zastrešil celú komunikáciu s tými, ktorí budú tvoji.

Čo by sme chceli aby si mal/ robil/ vedel:
Mal by si už mať skúsenosť, ideálne zhruba 2 roky, ako recruiter alebo teda náborár. Či už v agentúre alebo interne, no aby si mal skúsenosť so selekciou, pohovorovaním a následnou komunikáciou s kandidátmi. Ak máš skúsenosť aj s komunikáciou s klientmi či dodávateľmi, ak si bol na strane klienta, tiež to oceníme.

Mal by si mať aj pekné komunikačné schopnosti, nebáť sa toho a byť aj asertívny.

Ideálne by bolo ak by si ovládal angličtinu na pokročilej úrovni, čo znamená čítanie, písanie ale aj rozprávanie. Väčšina IT terminológie je v angličtine, mnohí naši klienti sú medzinárodné spoločnosti a aj časť kandidátov je zo zahraničia.
Nechceme aby si sa v tom strácal. Ďalšie jazyky sú plusom, ale nie nevyhnutnosťou. Inými slovami, iné jazyky až tak nevyužiješ, s angličtinou sa v nejakej forme stretneš denne.

Musíš, a na tom trváme, mať chuť, motiváciu a záujem robiť túto prácu. A myslíme to vážne. Inak budeš nešťastný a vyčerpaný a my z teba tiež. A to si navzájom urobiť nechceme.

Čo nemusíš:
Nemusíš mať skúsenosť s IT recruitmentom alebo IT všeobecne. Vieme ťa naučiť všetko, čo budeš potrebovať. Robíme to už nejakú chvíľu a máme kapacity, možnosti a chuť ťa to naučiť. Ale ako sme si už povedali, musíš chcieť.
Nemusíš mať žiadne konkrétne vzdelanie. Ak ho máš a ak ho máš aj v odbore, je to super, ale netrváme na tom.

Tak čo, pridáš sa k nám?

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unlimit Recruitment
Cintorínska 9
811 08 Bratislava