Pridať inzerát

Predajca dielov (Žilina)

UNIX Auto s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 EUR/mesiac+ % z vlastného predaja (priemerne 100 - 300 eur)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Tím je super a vedúci sú nápomocní.“ „Pracujem pre stabilnú spoločnosť, kde je príležitosť na profesijný rozvoj.“ „Pracovné podmienky sú dobré, vybavenie je moderné.“ „Zamestnanecká zľava môže byť veľkou pomocou.“ (Prieskum spokojnosti zamestnancov, december 2020)

Ak chceš pracovať na takom mieste, kde aj teba napadnú podobné myšlienky o svojom pracovisku, tak sa prihlás ku nám:

PREDAJCA DIELOV
Miesto výkonu práce: Žilina

Aká bude tvoja úloha?
Budeš obsluhovať partnerov ktorý prídu na pobočku. Budeš predávať súčiastky a ďalší doplnkový tovar, poskytovať odborné poradenstvo. Rátame s Tvojou precíznosťou pri správe financií. So zdvorilým a ochotným prístupom a tiež s Tvojou rýchlosťou veľkou mierou prispeješ k spokojnosti našich zákazníkov a k úspechu našej spoločnosti.

Čo ti dáme na výmenu za tvoju prácu?
- Platové ohodnotenie: 790 eur + % z vlastného predaja (priemerne 100 - 300 eur)
- Stabilný, 100% deklarovaný príjem na dobu neurčitú.
- Vyšší výkon, vyššie mzdy! Tvoja výkonnosť a usilovnosť v priebehu mesiaca určí to, aká bude výška tvojich prémií.
- Plánovateľný pracovný čas.
- Kompletná sada pracovného odevu (topánky, nohavice, tričko, mikina, vesta, bunda).
- Služobný mobilný telefón, ktorý môžeš použiť aj na súkromné účely.
- Rýchle a efektívne pracovné nástroje (PDA, IT systém)
- Možnosť začať ihneď.
- Poskytujeme nepretržitú spätnú väzbu a kariérny postup. Tvoj dobrý výkon je zárukou k postupu!

Spoznávaš sa?
- Máš platný vodičský preukaz kategórie B a počítačové zručnosti na používateľskej úrovni.
- Vyznačuješ sa dobrými komunikačnými schopnosťami a otvoreným a ochotným prístupom.
- Si náročný na svoju prácu a svoje prostredie.
- Ani to nie je problém keď si absolvent. My ťa naučíme všetko, čo je potrebné, aby si bol úspešný.
- Je výhodou, ak máš skúsenosti v oblasti predaja, a znalosti o konštrukcii a komponentoch motorových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.

Adresa spoločnosti

Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava