Pridať inzerát

Procesný manažér /-ka

UNIVOLT - REMAT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šenkvická cesta, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMožnosť rastu platu po zapracovaní
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• sběr dat z výrobních procesů a jejich kontrola s kalkulací a jejich zefektivňování
• vytváření podkladů pro kalkulaci nových výrobků kusovníky/pracovní postupy
• tvorba a kontrola technické dokumentace (modely/výkresy jednoduchých dílů) i jako podklady pro objednávání náhradních dílů
• tvorba nových a úprava stávajících pracovních postupů s ohledem na BOZP
• kontrola elektronického docházkového systému výrobných pracovníkníků, korekce dát
• spolupráce na nových projektech,
- zavádění ISO 14001
- zavádění elektronického systému sběru dat z výrobních procesů
- automatizace výrobních procesů a j.

- Obedy s príspevkom od zamestnávateľa priamo v podniku
- Polročné odmeny
-Stabilné zázemie zahraničnej formy, pôsobiacej v Pezinku už vyše 20 rokov

Uchádzačov, ktorí spĺňajú príslušné vzdelanie pre uvedený druh práce, prosíme o zasielanie životopisov na mailovú adresu: jarmila.rasova@dietzel-univolt.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• sš/vš technického zaměření
• zkušenosti s prací na PC:
- MS Office (Outlook, Excel, Word a Powerpoint) velmi dobré znalosti podmínkou
- SAP – není podmínkou
- Solid Works 2019 SP3.0 - výhodou, znalost obdobného programu podmínkou (nebude každodenní náplní)
• znalost tvorby technické dokumentace, ideálně tvorba a práce s daty v programu Solid Works 2019
• znalost a zkušenosti s měřením běžnými měřidly
• vhodné i pro absolventy
• znalost AJ / NJ výhodou, není podmínkou

Firma Univolt-Remat s.r.o. sídliaca v Pezinku je spoločnosť so zahraničnou účasťou.
Zaoberá sa spracovaním plastov, kovovýrobou a montážou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šenkvická cesta 16
902 01 Pezinok