Pridať inzerát

Ekonomický námestník

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Satinského, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 EUR/mesiacvýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedanie za bezproblémový chod ekonomického oddelenia v rámci spoločnosti. Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti. Vedenie, koordinovanie podriadených pracovníkov. Vypracovávanie rozpočtu a finančného plánu. Riadenie a kontrolovanie cash flow spoločnosti. Spracovanie výročnej správy. Vypracovanie reportov a analýz pre potreby vrcholového manažmentu. Analýza, optimalizácia, tvorba a riadenie ekonomických procesov. Ostatné pracovné úlohy budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Kolektívna zmluva, dovolenka nad rámec Zákonníka prace , ostatné benefity budú upresnené na osobnom pohovore.

Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania zasielajte na emailovu adresu uvedenú nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

Prax v riadiacej pozícii min. 7 rokov

Znalosť platnej legislatívy v oblasti účtovníctva, daňovníctva a rozpočtu.
Vedomosti a znalosti v oblasti financovania zdravotnej starostlivosti vitané.
Riadiaca schopnosť.
Organizačná schopnosť.
Strategické , praktické a analytické myslenie.
Flexibilita.
Prezentačné a komunikačné zručnosti.
Zmysel pre detail a precíznosť.
Bezúhonnosť.

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Satinského 1
811 08 Bratislava