Robotník v zdravotníckom zariadení - záhradník, pomocný záhradník

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rastislavova, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 681 - 797 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe možná úprava platu +10%
  • Termín nástupu: dohodou - po absolvovaní pohovoru a vstupnej lekárskej prehliadke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pestovanie kvetín na výsadbu v skleníku,
- okopávať pôdu a starať sa o jej výživu (hnojenie),
- očisťovať pôdu a záhony od burín,
- vysádzať rastliny, kry a stromy,
- orezávanie a tvarovanie živých plotov,
- výruby suchých stromov,
- starať sa o všetky rastliny v areály zavlažovaním,
- kosenie (pojazdnou kosačkou, strunovou kosačkou, traktorovou kosačkou),
- vykonávať prevenciu pred škodcami prostredníctvom rôznych prípravkou na to určených,
- denná očista areálu,
- využívať potrebné záhradné náradie a vykonávať jeho bežnú údržbu a menšie opravy,
- obsluha malotraktora,
- zimná údržba chodníkov a vstupov ( manuálne a radlicou).

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príplatky podľa Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky
- vlastné stravovanie zariadenie
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu vás žiadame o zasielanie žiadostí o prijatie do pracovného pomeru elektronicky resp. poštou, osobné doručovanie žiadostí nie je možný. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k záhradníctvu,
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
práca vo výškach
trpezlivosť

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rastislavova 43, Košice, UNLP
04190 Košice