Pridať inzerát

Senior pracovník oddelenia verejného obstarávania

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rastislavova, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a celková realizácia procesov verejného obstarávania – postupmi určenými pre zákazky s nízkou hodnotou, podlimitné a nadlimitné zákazky;
• zverejňovanie informácií podľa zákona o verejnom obstarávaní;
• pravidelné vzdelávanie v oblasti legislatívy upravujúcej oblasť verejného obstarávania.
. metodické usmerňovanie ostatných organizačných zložiek organizácie podieľajúcich sa na príprave a realizácii verejného obstarávania.

Pracovník oddelenia verejného obstarávania
·         zabezpečuje a realizuje procesy verejného obstarávania a súvisiace procesy podľa zákona o verejnom obstarávaní ako procesný garant spolupracuje/participuje na príprave analýzy potrieb organizácie a plánovania v oblasti verejného obstarávania.
·         vypracováva podklady pre verejné obstarávania, koordinuje činnosti spojené s prípravnou fázou procesu verejného obstarávania (opis predmetu zákazky, predpokladaná hodnota zákazky, hodnotiace kritériá, zmluvné podmienky apod.) a poskytuje súčinnosť ostatným organizačným zložkám organizácie podieľajúcim sa na príprave verejného obstarávania.
·         zabezpečuje riadenie jednotlivých procesov verejného obstarávania, vyhodnocovanie predložených ponúk alebo žiadostí o účasť a iných podaní, žiadostí či dokumentov od hospodárskych subjektov v procesoch verejného obstarávania, vypracovávanie písomností súvisiacich s procesmi verejného obstarávania.
·         zabezpečuje komunikáciu s odborným garantom opisu predmetu zákazky, zabezpečuje zverejnenie výsledkov verejného obstarávania, zabezpečuje ďalšie procesy v rámci uplatnení nápravných opatrení verejného obstarávania, archiváciu súvisiacej dokumentácie a jej predloženie v prípade revíznych postupov, kontroly, či auditu.

Rozhodujúca požiadavka
Zákon o verejnom obstarávaní – orientácia v zákone a znalosti z aplikačnej praxe zákona

- možnosť pružného pracovného času
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príplatky podľa Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky
- vlastné stravovanie zariadenie, príspevok na stravu
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a stručný motivačný alebo sprievodný list. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.
Výberové konanie bude realizované priebežne, podľa doručených ponúk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické ,technické alebo právnické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Zákon o verejnom obstarávaní - pokročilý
Účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

2
2

• zodpovednosť, presnosť, pracovitosť
• výborné analytické schopnosti a koncentrácia
• komunikatívnosť, ochota a empatia

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rastislavova 43
040 01 Košice - Juh