Pridať inzerát

Údržbár - zámočník

Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát - Mlyny UK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú výšku mzdy po skončení skúšobnej doby (3 mesiace). Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami. Počas skúšobnej doby je funkčný plat nižší o 150 EUR. Tarifný plat je v rozpätí od 572€ - 686,50€ v závislosti od započítanej praxe. K tarifnému platu bude priznaný aj osobný príplatok v súlade s platovým poriadkom UK, ktorý môže byť až do výšky 100% tarifného platu. V súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva všetky druhy zámočníckych prác, napr. ručné rezanie tenkostenného profilu, spájanie dielcov skrutkovaním, ohýbanie materiálu za studena, vŕtanie, brúsenie, zrážanie hrany, konzervovanie, čistenie, odmasťovanie,
vykonáva zámočnícke práce s oprávnením zvárať (elektrikou, plynom, CO2)
zhotovuje zámočnícke výrobky podľa potrieb
odstraňuje všetky zámočnícke závady, ktoré sú uvedené v knihe závad,
udržiava a opravuje všetky kovové výrobky
zváranie kovov, plastov, polymérov v súlade s technickou dokumentáciou.
stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok

Možnosť zabezpečenia ubytovania
5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas denne (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky - podľa vlastného výberu
Príspevok na III. pilier DDS
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

zámočník

Počet rokov praxe

2

odborná spôsobilosť preukázaná výučným listom prípadne iným osvedčením, ktorou je výkon práce podmienený

Mlyny UK sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Internáty sa nachádzajú v Slávičom údolí v Mlynskej doline. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch - Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty. Počas akademického roka (september-jún) poskytujú Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.