Pridať inzerát

Kontrolór hygieny a inventáru

Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát - Mlyny UK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacUvedená výška mzdy 800€ predstavuje garantovanú výšku mzdy počas skúšobnej doby (3 mesiace). Po skúšobnej dobe bude výška mzdy prehodnotená a upravená v súlade s kvalitou práce, Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami. Ponúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Tarifný plat v rozpätí 572,00 eur – 686,50 eur v závislosti od doby započítanej praxe. K tarifnému platu môže byť priznaný aj osobný príplatok v súlade s platovým poriadkom UK.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva fyzickú kontrolu inventáru v ubytovacích a prevádzkových priestoroch,
kontroluje hygienu a technický stav izieb, social. zariadení, chodieb, balkónov,
prijíma inventár, skladuje inventár a vydáva inventár,
vedie evidenciu skladovaného drobného dlhodobého hmotného majetku inventáru v príručných skladoch a hmotne zaň zodpovedá,
zabezpečuje dopĺňanie inventáru na izbách,
vyhotovuje inventárne zoznamy.

Anglický jazyk nie je podmienkou, je však výhodou

Možnosť zabezpečenia ubytovania
5 dní platenej dovolenky navyše
7,5 hod. denný pracovný čas
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach
Možnosť využiť rekreácie v rekreačnom zariadení na Richňave a v Modre - Harmónii a v Modre-Piesok.

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mlyny UK sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Internáty sa nachádzajú v Slávičom údolí v Mlynskej doline. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch - Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty. Počas akademického roka (september-jún) poskytujú Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.