Skladový manipulant v spoločnosti Fust v Holandsku. Mzda do 16,15€ brutto/h, v nedeľu až 23,92€/h.

Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Barendrecht, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,96 - 23,92 EUR/hod.Mzda od 11,96€ brutto/hod. do 23,92€ brutto/hod. +príplatky (nadčasy a sviatky) + 2,25€/deň bonus pre vodičov. Mzda je vyplácaná týždenne!
  • Termín nástupu: každý týždeň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dynamicky fungujúcu spoločnosť Fust zaoberajúcou sa distribúciou zeleniny a ovocia hľadáme ľudí na podporu rozbehnutej výroby v lokalite Barendrecht v Holandsku.

Vzhľadom k charakteru práce je pozícia vhodná pre mužov.

Náplň práce:
kontrola prichádzajúcich a odchádzajúcich produktov
triedenie a registrácia produktov podľa normy
hlásenie zistených problémov
triedenie a kontrola prichádzajúcich boxov
správne distribuovať produkty v sklade
pomáhať s počítaním a kontrolou zbásob v sklade
práca s EPT (elektrický paletový vozík) – pre tých, ktorí majú skúsenosti

Lokalita:
Barendrecht, Holandsko

Mzda:
Mzda sa odvíja od veku zamestnanca:

22r +: 11,96 € brutto/h = ( 11,04 € brutto/h + 0,92€/h dovolenkové peniaze)
21: 11,70 € brutto/h = ( 10,80 € brutto/h + 0,90€/h dovolenkové peniaze)
+ príplatky za nadčasy 35% (Pondelok-Piatok) = 16,15€
+ príplatky prácu cez víkendy a sviatky od 25% do 100% = 14,95€ – 23,92€
- mzda je vyplácaná týždenne

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, neplatí
sa vopred!
- holandská pracovná zmluva
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku
- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom na služobnom
automobile. Vodiči doprava ZDARMA + bonus 2,25€/deň
- možnosť pracovať dlhodobo

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dynamicky fungujúca spoločnosť Fust zaoberajúca sa distribúciou zeleniny a ovocia v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov nie starší ako 3 mesiace
- ochota rešpektovať iné národnosti

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 20 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov