Hľadáme zberačov paprík do Belgicka (práca v skleníku). Jednoduchá práca. Bez znalosti anglického jazyka. Odchod ihneď. Mzda po 100 dňoch 11/12 €/h.

Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,35 - 18,7 EUR/hod.Mzda počas dovolenky (dovolenkové peniaze), ročný bonus (13. plat) Mzda v čistom je po odrátaní daní a ubytovania cca 1.250 € v čistom. Po 100 dňoch zvýšenie mzdy na 11/12€/h
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zberačov papriky.

Rastliny papriky rastú v skleníku. Tieto rastliny sú zakorenené v doske z vlnovej vlny a vyrastajú pozdĺž lana. Počas kultivácie si tieto rastliny vyžadujú veľkú starostlivosť.
Zber: Nôžom pracovníci nakrájajú zrelé plody sladkej papriky pri prirodzenom rozlomení ovocia a umiestnia ich do nádoby na vrchu elektrického vozíka. Tento vozík sa pomaly pohybuje pozdĺž rastlín cez rúrkové koľajnice. Pracovník stojí na tomto elektrickom vozíku. Pri začatí práce je pracovník vyškolený v obsluhe elektrického vozíka a spôsobe zberu úrody.

Momentálne sa pracuje 45 hodín (počas sezóny). Mimo sezóny 38 hodín.
Pracovný čas 07.00-17.00 h.

Budete pracovať pre serióznu belgickú spoločnosť v lokalite Merksplats.
Po 100 odpracovaných dňoch dostávate permanentný kontrakt. (Zvýšenie mzdy na 11/12€ /h)

• Profesionálna spoločnosť
• 100% istota - mzda načas
• Prísne pracovné zákony na ochranu pracovníkov
• Silný systém sociálneho zabezpečenia
• Mzda počas dovolenky
• 13. plat (ročný bonus)
• Lacné, ale prvotriedne zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok aj pre dočasných pracovníkov
• Mzdové balíky
• Pekné ubytovanie

Tešíme sa na Váš životopis. Pošlite ho na cv@universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Naším klientom je silná stabilná spoločnosť na belgickom trhu práce, ktorá ponúka prácu v rôznych odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu.

Mali by ste vedieť jazdiť na bicykli.

Prax výhodou, nie podmienkou.

Jazyková znalosť výhodou, nie podmienkou.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 19 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín