Holandsko - práca v logistickom centre CEVA. Doprava počas mesiaca Máj preplatená zamestnávateľom.

Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eindhoven, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,6 EUR/hod.+ 8,33 holiday money + bonusy a príplatky za nadčasy a nočné zmeny - mzda v čistom je cca od 1300€/mesiac - je to už po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení
  • Termín nástupu: každý týždeň počas roka 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné miesta pre obľúbeného holandského zamestnávateľa - logistické centrum CEVA. Jedná sa o dlhodobú prácu na holandskú pracovnú zmluvu. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry.

Podmienkou je komunikatívna angličtina na úrovni B1-B2, prax v sklade a čistý výpis z registra trestov. Ideálne je, ak máte aj vlastné auto k dispozícii.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info:
- pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test
- kandidáti po príchode do Holandska absolvujú 5 dňovú karanténu, počas ktorej Vás zamestnávateľ ZADARMO pretestuje a poskytne Vám ZADARMO karanténne ubytovanie aj jedlo
- následne na to, ak máte negatívny test sa presuniete na Vaše ubytovanie a začínate pracovať

Nástup:
- najbližšie nástupy sú 28. apríla 2021, potom priebežne každý týždeň počas roka 2021

Lokalita:
- Born, Eindhoven, Heerlen – všetko na juhu Holandskaň

Náplň práce:
- balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, etiketovanie
- kontrola skladových zásob
- práca pri páse
- práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady

Mzda
10,60 €/hod + 8,33% holiday money + príplatky
- mzda sa odvíja od veku kandidáta
- vyplácaná týždenne
- základná mzda vychádza v čistom po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení cca 1200-1300€/mesiac, z toho si platíte už len stravu

Viac info si prečítajte na našej webke:

stabilná práca
holandská pracovná zmluva, holandské poistenie
podpora zo strany zamestnávateľa
skvelé referencie od našich uchádzačov
nízke vstupné náklady
doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email kontakt@universalconsulting.sk. Do textu uveďte " CEVA Holandsko". Budeme volať počas najbližších dní. Postupne kontaktujeme každého!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je holandská personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Anglický jazyk – Mierne pokročilý (úroveň B1-B2)
- predchádzajúca prax vo výrobe/sklade je - podmienkou
- zodpovednosť, flexibilita
- čistý výpis z registra trestov je podmienkou (môžete si vybaviť napr. na ambasáde, pošte, …)
- vlastné auto, resp. vodičský preukaz je výhodou
ochota rešpektovať iné národnosti

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 19 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

Kontakt