Hľadáme skladníkov/čky do Nemecka. Základná znalosť NJ. Nástupy od polovice mája 2021.

Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bretten, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,45 - 15,6 EUR/hod.1400 – 1600€/mesiac v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení, vyplácaná každý mesiac
  • Termín nástupu: dohodou, nástupy sú každý týždeň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Nemecka hľadáme priebežne vhodných uchádzačov pre rôzne logistické a výrobné prevádzky.

Momentálne s odchodom ihneď aj v priebehu mesiaca marec a apríl ponúkame zamestnanie pre spoločnosť v Nemecku, ktorá vyrába krmivá pre psy a mačky.

Budete pracovať pre nemeckú rodinnú firmu so 60 ročnou tradíciou, ktorá je lídrom európskeho trhu vo svojom odvetví. Firma momentálne funguje v 20 krajiných sveta a zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov. Vyrábajú rôzne inovatívne a certifikované krmivá pre zvieratá (glutenfree, ...)

Ako bude vyzerať Vaša práca si pozrite tu:

Vieme umiestniť mužov , ženy, páry, aj keď vzhľadom k tomu, že sa manipuluje s tovarom do 30 kg, je práca vhodnejšia pre mužov. Stačia Vám základy nemčiny na úrovni A1.

Jedná sa o dlhodobú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu. Po 9 mesiacoch máte možnosť prejsť do kmeňového stavu firmy.

Covid info ( kompletná asistencia a pomoc z našej strany):
- pri vstupe do Nemecka sa musíte preukázať negatívnym testom
- potom absolvujete 5 dňovú karanténu, počas ktorej Vám zamestnávateľ zadarmo zabezpečí ubytovanie aj ďalšie pretestovanie
- podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita:
Bretten, Fulda - Nemecko
momentálne prioritne hľadáme ľudí pre lokalitu Bretten

Nástupy:
priebežne od polovice mája 2021

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok na nemeckú pracovnú zmluvu

Pracovné hodiny:
pracuje sa 3 dni ranná zmena, 3 dni poobedná zmena, 3 dni nočná zmeny, 3 dni voľno
35-37 hod/týždeň + nadčasy

Náplň práce:
práca na výrobnej linke, balenie, etiketovanie krmiva,
balenie podľa objednávok do krabíc,
prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky

Viac info o prac. ponuke si prečítajte na našej webovej stránke:

- dobrá mzda, v závislosti od Vašich skúseností
- základná mzda: 10.45 € /h
- príplatok za nadčas 25%, príplatok za prácu za noc 25%, príplatok za prácu v nedeľu 50%
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- zabezpečené ubytovanie, čiastočne hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis (ideálne v nemeckom jazyku) na e-mail job@universalconsulting.sk. Postupne kontaktujeme každého so základnou nemčinou a praxou v sklade/výrobe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

skúsenosti s prácou v sklade/výrobe

- nemecký jazyk – min. A1
- predošlé skúsenosti s prácou vo výrobe/sklade
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
- fyzická kondícia - keďže budete manipulovať s 30 kg vreciami, momentálne preferujeme hlavne mužov
- ochota rešpektovať iné národnosti

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 19 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín