Pridať inzerát

Pomocný Administratívny pracovník predaja

UNIVENTA ZA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 EUR/mesiacFixná mzda 350 Eur + odmeny za výkon
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najskôr pracujete ako pomocný administratívny pracovník na skrátený úväzok (prvé tri mesiace na dohodu) zabezpečujete spracovanie podkladov pod vedením vedúceho, s možnosťou kariérneho postupu.

Ak sa chcete stať súčasťou rastúcej firmy, máte rád/a nové výzvy, chcete ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, chcete sa tešiť z práce, ste kolektívny hráč a viete byť oporou pre svojich kolegov, tak poďte k nám!
Hľadáme práve Vás!

Čo bude vašou náplňou práce?
- Fakturácia v programe Omega
- Správa pokladnice a pohľadávok
- Skladové hospodárstvo (príjemky a výdajky, dodacie listy, zákazkové listy)
- Nákup tovaru a výdaj tovaru
- Tvorba cenových ponúk
- Inventúra skladu
- Príprava mesačných podkladov pre Ekonóma
- Viesť agendu v rámci projektu ,, Zelená domácnosť ,,
- Úzka spolupráca s oddelením predaja
- Udržovanie čistoty v priestoroch firmy

Nesľubujeme Vám ľahko zarobené peniaze, žiadny vysoký fixný plat, ale za to u nás dostanete maximálnu podporu celého kolektívu, zaškolenie, školenia v oblasti vykurovania a chladenia. Po prvej produkcii školenia v oblasti Finančného manažmentu. Veríme, že aj radosť z každodenného života.

Ponúkame Vám stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty, ako je česť, pravda a úspech.

Ak budete chcieť na sebe tvrdo pracovať, môžeme Vám ponúknuť trvalý pracovný pomer s lepším finančným a osobným hodnotením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - TZB výhodou, Obchodná akadémia

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
KROS Omega - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Administratívny pracovník - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké každodenné pracovné nasadenie
- samostatnosť (konať, zasahovať, mať vysoký a úprimný záujem)
- rýchlosť (vedieť rýchlo a správne reagovať na požiadavky)
- čestnosť, nebáť sa niesť zodpovednosť za výsledky, vysoké morálne hodnoty, poctivosť
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

Hľadáme ľudí, ktorí sú precízni, vedia dotiahnuť detaily, neboja sa komunikovať priamo so zákazníkom a vedia si dokončiť svoju prácu v termíne a na 100%.

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak cítite, že je toto pre Vás to pravé, pošlite životopis na e-mail kariera@univentazilina.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

UNIVENTA ZA, s.r.o. je v súčasnosti najsilnejšou a najväčšou pobočkou v predaji systému kúrenia a chladenia značky UNIVENTA dodáva produkty a služby vo vykurovacej a chladiacej technike - podlahové vykurovanie, stropné chladenie, solárne kolektory a tepelné čerpadlá v okresoch ZA, MT, TR, CA, KNM, BY, PB, PU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martina Rázusa 98
01001 Žilina