Pridať inzerát

Pracovník skladu a logistiky

UNIVENTA ZA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiacfixná mzda 650 Eur + odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme poctivého, svedomitého, poriadkumilovného kolegu s ochotou učiť sa nové veci.
Chcete sa stať súčasťou rastúcej firmy? Máte rád nové výzvy? Chcete ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným? Chcete sa tešiť z práce? Ste kolektívny hráč a viete byť oporou pre svojich kolegov? Ste spoľahlivý? Baví Vás šoférovanie? Zvládnete osobné auto aj dodávku do 3,5t? tak poďte k nám! Hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude :
- Pracovať v skladovom hospodárstve a logistike
- Príjem tovaru a náradia do skladu, jeho skladovanie a výdaj zo skladu
- Nákup tovaru
- Vytvárať cenové ponuky
- Administratíva
- Vykonávať inventúru skladu
- Zabezpečovať vývoz a dovoz tovaru
- Udržiavať čistotu v priestoroch firmy
- Zabezpečovať údržbu vozového parku

Ponúkame Vám stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si životné hodnoty, ako je česť, pravda a úspech.

Ak budete chcieť na sebe tvrdo pracovať, môžete postúpiť na posť Vedúceho skladu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké každodenné pracovné nasadenie
- samostatnosť (konať, zasahovať, mať vysoký a úprimný záujem)
- rýchlosť (vedieť rýchlo a správne reagovať na požiadavky)
- čestnosť, nebáť sa niesť zodpovednosť za výsledky, vysoké morálne hodnoty, poctivosť
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy
- fyzická zdatnosť
- aktívny vodič

Hľadáme ľudí, ktorí sú precízni, vedia dotiahnuť detaily, neboja sa komunikovať priamo so zákazníkom a vedia si dokončiť svoju prácu v termíne a na 100%.

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak cítite, že je toto pre Vás to pravé, pošlite životopis na e-mail kariera@univentazilina.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

UNIVENTA ZA, s.r.o. je v súčasnosti najsilnejšou a najväčšou pobočkou v predaji systému kúrenia a chladenia značky UNIVENTA dodáva produkty a služby vo vykurovacej a chladiacej technike - podlahové vykurovanie, stropné chladenie, solárne kolektory a tepelné čerpadlá v okresoch ZA, MT, TR, CA, KNM, BY, PB, PU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martina Rázusa 98
01001 Žilina

Kontakt