Pridať inzerát

Vedúci skladu pre e-shop

United Fashion Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac1 100 - 1400 EUR/mesiac mzda/odmena sa môže meniť v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a od rozsahu splnenia požiadaviek (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš akčnú povahu a radšej si v pohybe ako by si sedel celý deň v kancelárií? Rád veci organizuješ a nerobí Ti problém usmerniť aj ostatných v záujme naplnenia cieľov? Radšej hľadáš spôsoby, ako sa veci urobiť dajú než dôvody prečo nie? Ak si po predchádzajúich otázkach stále pozitívne naladený, čítaj ďalej, zrejme sa k nám hodíš.

Sme spoločnosť prevádzkujúca na slovenskom trhu e-shopy Saxana.sk, Topankovo.sk, ktoré sú roky etablované aj na českom a maďarskom trhu. Hľadáme do nášho centrálneho skladu v Bratislave novú posilu. Tvojou hlavnou úlohou bude spolupracovať s kolegami v rámci svojho aj ostatných oddelení v záujme dosiahnutia maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Naše fashionistky sa najviac tešia, keď im obratom vyexpedujeme objednávku a nový tovar spracujeme v sklade rýchlosťou blesku a čo najskôr si ho môžu pridávať do svojich nákupných košíkov.

Čo Ťa u nás v sklade čaká?
- intenzívna spolupráca so supervízorom, koordinovanie skladníkov a organizovanie práce v zmysle stanovených priorít,
- manažovanie pohybu tovaru v skladových priestoroch a ich utilizácia,
- rozdeľovanie úloh a participácia na prácach v sklade (príjem tovaru, zaskladnenie, príjem vráteného tovaru, príprava tovaru na expedíciu, manipulácia s obalovým materiálom),
- kontrola a vyhodnotenie odvedenej práce,
- zlepšovanie skladových procesov a komunikácia s IT oddelením pri riešení optimalizácie procesov a zavádzaní nových technológií,
- zodpovednosť za inventúry,
- reporting,
- plánovanie personálneho obsadenia, zaúčanie nových kolegov, ich riadenie a motivácia,
- zodpovednosť za produktivitu zamestnancov,
- veľký dôraz kladieme na rýchlosť expedovania zásielkok a príjem nového tovaru na sklad,
- dynamické prostredie, kde sa určite nudiť nebudeš.

V prípade záujmu zašlite, prosím, životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto obsadzovanú pozíciu.
Ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- skúsenosť s vedením ľudí a schopnosť viesť, rozvíjať a motivovať svoj tím;
- orientácia na dosahovanie výkonov a efektívnosť;
- komunikačné schopnosti;
- organizačné schopnosti a analytické myslenie;
- flexibilita, schopnosť prijímať zmeny;
- manuálna zručnosť;

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje na Slovensku úspešné e-shopy Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Za tento čas sme sa na Slovensku stali poprednými e-shopmi vo fashion oblasti. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo. Naša základňa zákazníkov s rovnakou vášnou pre FASHION sa aj vďaka expanzii neustále rozrastá. Na českom trhu udáva trendy Botovo.cz a SecretAvenue.cz a v Maďarsku robí radosť Cipofalva.hu spolu so SecretAvenue.hu.
Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám pomôže šíriť aktuálne trendy. Preto, ak si vieš predstaviť pôsobiť vo fashion firme a ponúkaná pracovná pozícia Ťa zaujíma, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sliačska 1/D
831 02 Bratislava
www.topankovo.sk, www.saxana.sk