Vodič VZV / Montáž nárazníkov (m/ž/d) LEIPZIG vhodné aj pre páry

Unique Personalservice GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipsko, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa kumulovanú funkciu:

Náplň práce montéra :
- predmontáž nárazníkov
- jednoduché kompletizačné práce v stoji
- kontrola kvality

Náplň práce vodiča VZV:
- výkladanie a nakladanie nákladných vozidiel
- zásobovanie výrobných liniek
- zaskladňovanie

Požadujeme:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- fyzickú zdatnosť
- základy nemeckého jazyka alebo rozumieť polštine
- auto/ vodičský preukaz ( na prepravu medzi prácou a ubytovaním)

- plat 11,15 Euro/ h v hrubom + príplatky za nočné zmeny
- pri daňovej triede 1 (slobodný) si prídete min. na 1350 Euro mesačne v čistom, mzda sa časom navyšuje o bonusy kvality práce a spoľahlivosti (dochádzka ) kde môžete získať mzdu až do výšky 13,55 Euro/h
- nemecká zmluva na dobu neurčitú
- možnosť záloh
- zabezpečené a plne hradené ubytovanie na plne vybavených apartmánoch, vzdialenosť ca.20 min autom medzi prácou a ubytovaním
- vhodné i pre páry
- podpora v slovenskom alebo českom jazyku

Pre urýchlenie procesu prijatia, zasielajte Vaše životopisy v NEMECKOM jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš zákazník sa venuje kompletizáciou a prepravou komponentov predovštkým pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

montáž , skladník

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.