Pridať inzerát

Data Analyst - vhodné pre absolventov

Unique People, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice II, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda samozrejme závisí od seniority a kvalifikácie kandidáta. Ak ste dobrí, vieme to adekvátne oceniť
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s model-driven aplikáciami Microsoft Power Apps v Dynamics 365 najmä čo sa týka návrhu, vývoji, zabezpečení a rozšírení implementácie Dynamics 365
- implementácia súčasti riešenia, ktoré zahŕňajú vylepšenia aplikácií, UX, systémové integrácie, konverzie údajov, custom automatizáciu procesov a custom vizualizácie
- vedie úspešné implementácie a zameriava sa na to, ako riešenia riešia širšie obchodné a technické potreby organizácií

- výhody a benefity sa snažíme skladať na mieru podľa požiadaviek zamestnancov
- variabilná zložka mzdy vyplácaná kvartálne podľa výkonu a výsledkov spoločnosti
- multisport karta
- školiace platformy (udamy, Learn2Code, pluralsight a pod.)
- kariérny rast
viac na:

v prípade záujmu prosím pošlite svoj aktualizovaný životopis ako reakciu na tento inzerát. Informácie o tom, ako spracuvávame vaše osobné údaje nájdete na webovej stránke našej spoločnosti: https://uniquepeople.sk/gdpr/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics CRM - Základy
Microsoft Dynamics 365 - Základy
Microsoft Azure - Základy
Microsoft Power Automate - Mierne pokročilý
HTML - Základy
JavaScript - Základy
Microsoft Power BI - Základy
Microsoft PowerApps - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme open-minded človeka s vôľou vzdelávať sa, schopnosťou pracovať samostatne a zodpovedne
- silné technické a analytické myslenie je kľúčovým kritériom pre rozhodovanie
- táto pozícia si vyžaduje aspoň základnú orientáciu v produktoch spoločnosti Microsoft - hlavne PowerApps, PowerBi, Dynamics 365
- základy programovania sú veľkou výhodou, ale všetko sa dá naučiť

When we decided to build a company we wanted to value its employees more than business or money. In the beginning, we were friends and now it is more than that. We see ourselves as a family, which is rarely found in big international companies. We aspire to always have this kind of attitude.
Are you ready to join us and be as unique as you are?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pražská 2
04001 Košice