Pridať inzerát

Expert IT technickej podpory

UNIQA

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte sa v procesoch a metodike prvej úrovni IT technickej podpory?

Chcete sa stáť súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Máte chuť učiť sa a nechýba Vám odvaha skúšať nové veci?
Láka Vás možnosť používať moderné technológie, meniť veci k lepšiemu, a pritom pracovať na svojom odbornom i osobnom rastu?
Ste tímový hráč so zodpovedným prístupom k práci?

Ak áno, čítajte ďalej…

Čo je hlavný príbeh a poslanie tejto práce?

Ako expert technickej podpory budete zodpovedný za poskytovanie prvej úrovne podpory pre HW a aplikačné požiadavky. Budete sa podieľať na tvorbe metodiky práce technickej podpory a na návrhu nových a optimalizácii existujúcich procesov riešenia užívateľských požiadaviek.

Aké je oddelenie IT v UNIQA?

Príjemné pracovné prostredie je pro nás základ, a preto sme k sebe ústretoví a pripravení si kedykoľvek vzájomne pomôcť. Dokážeme sa baviť nie len o práci a nebránime sa novým výzvam a možnostiam. Celý tým IT je skvelá partia, radi si vyrazíme spolčene po práci alebo na teambuilding.

Čo bude náplňou Vašej práce?

• poskytovanie prvej úrovni podpory pre HW a aplikačné požiadavky
• príjem, prioritizácia a následné odovzdanie / riešenie došlých
incidentov a požiadaviek užívateľov
• analýza a riešenie prevádzkových problémov spojených s
podporou bežiacich aplikácií
• monitorovanie prevádzkových systémov
• kontrola a vyhodnotenie SLA na úrovni poskytovaných služieb
• tvorba a priebežná aktualizácia metodiky práce technickej
podpory, návrh opatrení ich realizácia, správa a aktualizácia
znalostnej bázy
• metodické vedenie a školenie tímu technickej podpory
• návrh nových a optimalizácia existujúcich procesov riešenia
užívateľských požiadaviek
• reporting jednotlivých ukazovateľov (SLA, vyťaženosť, problémové
oblasti, …)
• zástup kolegov v základných aktivitách súvisiacich s odbavením
užívateľskej požiadavky
• úzka spolupráca s ostatným teamom – ako na úrovni L2 – L3, tak
business užívateľmi a dodávateľmi

Čo od Vás očakávame?

• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
• prax v obore informačných technológií
• všeobecné povedomie o IT technológiách
• znalosti Jira na úrovni použitia prvej úrovni technickej podpory
• analytické schopnosti
• schopnosť priorizovať požiadavky
• zodpovednosť, komunikatívnosť a zákazníčky prístup
• aktívny prístup k riešení úloh, schopnosť pracovať samostatne i v
tímu
• AJ – aktívne použitie

Čo Vám ponúkame?

• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
• prístup k najmodernejším IT technológiám
• Mobilný telefón a laptop
• férový a transparentný prístup
• možnosť sebarealizácie
• možnosť obdržať ročný bonus vo výške 2násobku platu
• skrátený pracovní týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3
dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office,
• ďalšie spektrum firemných benefitov (stravovacia karta, systém
Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na
výuka AJ, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemní
produkty, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri
dlhodobom ochorení, odmena za lojalitu a ďalšie)
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• možnosť osobného rozvoja a procesného rastu

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

UNIQA je dlhodobo silným hráčom na českom a slovenskom trhu a aktuálne je partnerom pre viac ako 3 milióny klientov. Inovácie, vývoj nových produktov a skvelá firemná kultúra nie sú u nás len prázdne pojmy. Len za posledný rok sme získali prvé miesto v ankete Smart Poisťovňa 2021, naša virtuálna asistentka NIKI bola bronzová v súťaži Poisťovací inovátor 2021, už šiestykrát v rade máme titul Czech Business Superbrand a náš generálny riaditeľ Martin Žáček bol opätovne zvolený Poisťovákom roka.