Pridať inzerát

Senior účtovník

UNIQA

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte seniorskú pozíciu v oblasti účtovníctva?

Ste zodpovedný človek, ktorý ma schopnosť nad prácou premýšľať?
Máte skúsenosti so zostavovaním a kontrolou účtovných uzávierok?
Láka Vás možnosť sa profesne ďalej rozvíjať?
Chcete sa stať súčasťou veľkej medzinárodnej finančnej skupiny UNIQA?
Ak je vaša odpoveď áno, čítajte ďalej…

Aké je účtovnícke oddelenie v UNIQA?

Sme rôznorodý tým zložený zo skúsených účtovníkov so širokými znalosťami, ktoré dohromady tvoria vyvážený, kompaktný a výkonný celok.
Nie sme len kolegovia, ale zároveň sme priatelia, ktorí si majú čo povedať.
Dôverujeme a pomáhame si navzájom.

Čo bude náplň Vašej práce?

• vedenie účtovných agiend v systému SAP/4 HANA
• zostavenie a kontrola účtovnej uzávierky jednotlivých spoločností
UNIQA CZ/SK v rozsahu zverených agiend
• zaistenie platobného procesu a ostatných účtovno-technických
agiend
• fungovanie ako partner pre externého audítora spoločnosti
• participácia na príprave daňových priznaní a aktívna spolupráca
pri riešení daňových záležitostí prislúšných k spracovávanej
účtovnej agende v spolupráci a pod vedením daňového experta
• zastupovanie v neprítomnosti iného účtovníka v rozsahu
pridelených činností

Čo od Vás očakávame?

• stredné/vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
• min. 5 let skúseností v oblasti podvojného účtovníctva
• prax v poisťovníctve je vítaná
• základné znalosti práci v SAP výhodou
• schopnosť pracovať s lokálnymi štandardami
• schopnosť pracovať s medzinárodnými účtovnými
štandardami výhodou
• základné orientácie v daňovej problematike
• anglický jazyk výhodou
• veľmi dobrá znalosť práce na PC (hlavne MS Excel)
• analytické myslenie
• zodpovedný prístup, precíznosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Čo Vám ponúkame?

• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
• priateľský a podporujúci kolektív, príjemné pracovní prostredie
• férový a transparentný prístup
• možnosť obdržať roční bonus vo výške 2 násobku platu
• skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3
dny osobného voľna za rok, pružná pracovní doba, Home Office
• ďalšie atraktívne firemné benefity (stravovacia karta, systém
Cafeteria, príspevok na on-line výuku AJ, firemné akcie, pitný režim
na pracovisku, príspevok na
dôchodkové pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov,
príspevok pri dlhodobom ochorení, odmena za lojalitu atď.)
• možnosť osobného rozvoja a rastu

Lokalita: Bratislava

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu reakciu so životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v poisťovníctve je vítaná

Počet rokov praxe

5

UNIQA je dlhodobo silným hráčom na českom a slovenskom trhu a aktuálne je partnerom pre viac ako 3 milióny klientov. Inovácie, vývoj nových produktov a skvelá firemná kultúra nie sú u nás len prázdne pojmy. Len za posledný rok sme získali prvé miesto v ankete Smart Poisťovňa 2021, naša virtuálna asistentka NIKI bola bronzová v súťaži Poisťovací inovátor 2021, už šiestykrát v rade máme titul Czech Business Superbrand a náš generálny riaditeľ Martin Žáček bol opätovne zvolený Poisťovákom roka.