Pridať inzerát

Likvidátor poistných událostí

UNIQA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás poisťovníctvo a hľadanie cesty k istote a stabilite? Chcete túto záľubu uplatniť v praxi a podieľať sa na likvidácii škôd v medzinárodnej poisťovni, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Ste človek so zmyslom pre svedomitosť a spoľahlivosť?
Máte schopnosť rýchlo a efektívne riešiť dielčie požiadavky, chuť rýchlo sa učiť od našich špičkových odborníkov a samostatne aplikovať nové vedomosti?

Do tímu likvidácie škôd z poistenia osôb hľadáme posilu, ktorá sa zameria práve na likvidáciu poistných udalosti zo životného, ​​cestovného, ​​zdravotného a úrazového poistenia.

A nielen na to.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
• likvidácia škôd na základe smerníc
• zodpovednosť za výsledok likvidácie pridelených spisov
• komunikácia (písomná, mailová, telefonická) s klientom
• komunikácia s inými poisťovateľmi, zmluvnými partnermi
• komunikácia s inými oddeleniami v rámci UNIQA poisťovne
• spolupráca s právnym oddelením pri vybavovaní regresov
• riešenie odvolaní a zdôvodňovaní postupov pri likvidácii
• spolupráca pri vybavovaní reklamácií a sťažností
• informovanie priameho nadriadeného o pracovných potrebách a zmenách
• aktívne vzdelávanie sa v oblasti pôsobenia
• plnenie pracovných úloh podľa pokynov priameho nadriadeného

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Čo nájdete v našej spoločnosti?
• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti UNIQA Group
• príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
• férový a transparentný prístup
• nadštandardnú ponuku firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna ročne, flexibilnú pracovnú dobu, home office, stravnú kartu, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na penzijné pripoistenie, zľavu na firemné produkty a ďalšie)
• možnosť zúčastniť sa na školení a ďalšom vzdelávaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, manažment, financie, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• Prax v likvidácii PU osôb podmínkou
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, Lotus Notes)
• Znalosť cudzieho jazyka výhodou
• Vhodné pre ľudí s praxou v zdravotníctve

Požadované kompetencie:
• Orientácia na zákazníka ( interného a externého)
• Integrita a dôveryhodnosť
• Schopnosť počúvať
• Znalosť procesov vo firme
• Orientácia na výsledky
• Sebapoznanie
• Samostatnosť a zodpovednosť

UNIQA je dlhodobo silným hráčom na českom a slovenskom trhu a aktuálne je partnerom pre viac ako 3 milióny klientov. Inovácie, vývoj nových produktov a skvelá firemná kultúra nie sú u nás len prázdne pojmy. Len za posledný rok sme získali prvé miesto v ankete Smart Poisťovňa 2021, naša virtuálna asistentka NIKI bola bronzová v súťaži Poisťovací inovátor 2021, už šiestykrát v rade máme titul Czech Business Superbrand a náš generálny riaditeľ Martin Žáček bol opätovne zvolený Poisťovákom roka.