Pridať inzerát

Business Analyst

UNIQA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás poisťovníctvo, finance a máte analytické myslenie? Chcete túto záľubu uplatniť v praxi a podieľať sa na transformácii medzinárodnej poisťovni, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Ste človek so zmyslom pre zodpovednosť, presnosť, detail a sústredenie?
Máte schopnosť a chuť rýchlo sa učiť od našich špičkových odborníkov a samostatne aplikovať nové vedomosti?

Do tímu transformačnej kancelárie hľadáme posilu na analytickú pozícii, na ktorej budete svojimi každodennými činnosťami podporovať kolegov na pozíciách Chief Transformation Officer a Project & Change Manager, ktorých hlavnou úlohou je transformácia celej organizácie. Táto úloha si vyžaduje analytické myslenie, agilný a proaktívny prístup a ochotu neustále sa učiť nové veci.

Konkrétne budete zodpovední za:
• monitorovanie a vyhodnocovanie rozpočtov v rámci projektovej a transformačnej kancelárie – prípravu analýz a prehľadov a ich komunikovanie vrcholovému manažmentu
• podporu kolegov na pozícii Chief Transformation Officer a Project & Change Manager v oblasti kvantitatívnej analýzy – schopnosť skúmať pridelené problémy a komunikovať s príslušnými zainteresovanými stranami v rámci spoločnosti
• aktívnu koordináciu požiadaviek na riadenie zmien, pokiaľ ide o zmeny v portfóliu projektových rozpočtov a stanovenie priorít činností
• úzku spoluprácu s Finančným a HR tímom pri monitorovaní a sledovaní synergií pri integrácii

Zaujala vás naša ponuka?

• zaujímavá práca v silnej a stabilnej spoločnosti UNIQA Group
• príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
• férový a transparentný prístup
• nadštandardná ponuka firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna ročne, pružný pracovný čas, home office, stravná karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na penzijné pripoistenie, zľava na firemné produkty a ďalšie)
• možnosť zúčastniť sa na školení a ďalšom vzdelávaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Financie

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme?

Absolventa vysokej školy s analytickým vzdelaním
• s viac ako 3-ročnou praxou vo finančnom sektore, najlepšie v poisťovníctve na podobnej pozícii
• s dobrou znalosťou Excelu, ideálne aj PowerBI, MS Access a Visual basic
• s dobrou znalosťou finančných disciplín, CAPEX, OPEX, finančných výkazov
• so skúsenosťami v oblasti riadenia projektov alebo metodiky riadenia projektov (skúsenosti s agilnou a vodopádovou metodikou sú výhodou)
• tímového hráča s dobrými komunikačnými zručnosťami, so schopnosťou formulovať jasné závery a odporúčania
• s plynulou angličtinou

S akými kompetenciami?

• zodpovednosť - pripravenosť plniť ciele, riešiť problémy a prijímať rozhodnutia.
• bezúhonnosť - "schopnosť hovoriť svojimi činmi" a podporovať dobré meno tímu a spoločnosti
• orientácia na zákazníka a zamestnanca - pohľad očami zákazníka
• agilita - flexibilita a otvorenosť voči zmenám a novým spôsobom fungovania.
• jednoduchosť - používanie technológií a riešení, ktoré pomáhajú zjednodušiť prácu

UNIQA je súčasťou medzinárodnej poisťovacej skupiny UNIQA Insurance Group a na slovenskom poistnom trhu pôsobí už od roku 1990. Ako univerzálny poisťovateľ ponúka kompletnú paletu poistných produktov pre občanov i korporátnych klientov vrátane doplnkového dôchodkového sporenia a investícií. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality a prozákaznícky orientované riešenia.

Adresa spoločnosti

UNIQA poisťovňa, a.s.
Krasovského 15
851 01 Bratislava