Pridať inzerát

Špecialista pre spoluprácu priamej distribúcie CZ&SK

UNIQA poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odborných znalostí jednotlivých kandidátov. Okrem základnej mzdy bude zamestnanec zaradený taktiež do bonusového systému odmeňovania.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista pre online predaj a priamu distribúciu CZ&SK bude zodpovedný za stratégiu a vývoj online kampaní, priame marketingové kampane, spoluprácu oddelenia priamej distribúcie naprieč obchodnými modelmi. Koordinuje spoluprácu oddelenia priamej distribúcie s ostatnými odbytovými cestami (interné siete, externé siete, leasing atď..)
Pojmy Direct Marketing, cross-selling, X-sell, up-sell, direct mailing, PPC, UX, CX, CPA pre vás nie su cudzie? Máte skúsenosti s direct marketingom prípadne vývojom webových aplikácií, webových stránok, eshopov alebo prax na on-line projektoch?
Ako ste odpovedali áno, tak možno pre Vás máme zaujímavú kariérnu príležitosť.

Čo bude náplňou Vašej práce?
• Pripravovať a rozvíjať stratégiu priamych marketingových kampaní prostredníctvom všetkých komunikačných kanálov (sms, mms, directmail, inbound, outbound,web, …),
• Strategické rozvíjanie webových aplikácií a výkonnostného on – line marketingu,
• Pripravovať a rozvíjať technickú infraštruktúru pre online a priamy marketing,
• Vyvíjať a spravovať webových aplikácií,
• Analyzovať správanie existujúcich zákazníkov za účelom prípravy nových kampaní,
• Vyhľadávať nové príležitosti,
• Budovať a udržiavať obchodné vzťahy s obchodnými partnermi,
• Nájsť rovnováhu s inými distribučnými kanálmi,
• Koordinovať spoluprácu oddelenia priamej distribúcie s ostatnými odbytovými cestami
Interná komunikácia s produktovým oddelením,
• Plniť plány,
• Pripravovať reportov,
• Kontrolovať kvalitu,
• Dohliadať na všetky aspekty klientskych skúseností s priamou distribúciou.

Čo vám ponúkame?
• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA,
• priestor pre sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov,
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
• férový a transparentný prístup,
• nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravovacia karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemné produkty a ďalšie),
• možnosť zúčastňovať sa školení a ďalej sa vzdelávať

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v Slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Najmenej 5 ročné znalostí a skúseností s predajom finančných produktov, alebo 3 roky skúseností s priamou distribúciou (online, CC atď.), alebo 3 roky v pozícii vzťahové manažéra (KAM),
• Silné komunikačné a prezentačné zručnosti,
• Schopnosť budovať a udržiavať obchodné vzťahy,
• Schopnosť nájsť rovnováhu s inými distribučnými kanálmi,
• Vedieť byť pripravený plniť ciele, riešiť problémy a rozhodovať,
• Vedieť byť flexibilný, otvorený zmenám a novým režimom oddelenia,
• Hlboké pochopenie celkovej cesty zákazníka a jej nastavenia,
• Orientácia na výsledky,
• Analytické myslenie,
• Ochota cestovať CZ&SK,
• Plynulá angličtina-budete komunikovať o nových trendoch v rámci celej skupiny UNIQA

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Adresa spoločnosti

Krasovského 15
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Alexíková
Tel.: +421257883916
E-mail: poslať životopis