Pridať inzerát

Dlhodobá brigáda pre študentov s nemeckým jazykom

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame hodinovú odmenu vo výške 5,00 EUR brutto
  • Termín nástupu: od 01.01.2020
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie cestovných príkazov
- kontrola a oprava dochádzky
- zadávanie neprítomnosti do dochádzkového systému

- Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej firme, jednotke na trhu
- Zaujímavá práca vo vynikajúcom pracovnom kolektíve
- Flexibilný pracovný čas

Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., ktoré sa nachádzajú na našej webstránke.
Link: https://www.uniqa-gsc.sk/podmienky-o...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládate nemecký jazyk
- ste aktívny typ, ktorý preferuje prácu v administratíve
- máte dobrú užívateľskú úroveň balíka MS Office

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje viac ako 600 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Palárikova 3
949 01 Nitra