Pridať inzerát

Špecialista/-ka v oblasti informačnej bezpečnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova 10, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiacod 2400,- € brutto / mesiac (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Do nášho tímu hľadáme skúseného špecialistu v oblasti informačnej bezpečnosti, ktorého hlavnými zodpovednosťami bude:

  • zabezpečovať koncepčné riešenie celkovej bezpečnosti spoločnosti vrátane stratégie
  • zabezpečovať metodické činnosti v oblasti všetkých zložiek bezpečnosti spoločnosti - fyzická bezpečnosť, bezpečnosť informačných systémov, režimová bezpečnosť, ochrana osobných údajov
  • dohliadať, monitorovať, vypracovávať návrhy opatrení a zabezpečovať aplikovanie prijatých opatrení v oblasti informačnej bezpečnosti
  • posudzovať používané bezpečnostné štandardy z pohľadu ich adekvátnosti k obsahu spracovávaných údajov
  • definovať a udržiavať informačno-bezpečnostnú politiku, proces kontrolných mechanizmov a kontrolného rámca pre informačnú bezpečnosť
  • vykonávať preventívnu činnosť vrátane povedomia v oblasti informačnej bezpečnosti, kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov
  • zabezpečovať aplikáciu bezpečnostných opatrení v systéme riadenia kybernetickej bezpečnosti a taktický dohľad nad procesmi informačnej bezpečnosti
  • pripravovať rizikové analýzy a posúdenia rizík informačnej bezpečnosti, zabezpečovať globálny pohľad na riziká IT bezpečnosti vrámci spoločnosti

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošli nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky na obdobnej pozícii v oblasti informačnej bezpečnosti
  • anglický jazyk - pokročilý
  • informačné technológie
  • legislatíva - ochrana osobných údajov, bezpečnostné štandardy
  • znalostné štandardy na funkciu manažéra kybernetickej bezpečnosti podľa osobitného predpisu

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
- S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
- Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
- Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
- Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
- Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
- Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
- Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
- Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
- Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
- Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
- Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 10, CBC II
814 53 Bratislava 1