Pridať inzerát

Media account manager

UNIMEDIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta 7, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od skúseností; 13ty a 14ty plat v prípade dobrých výsledkov spoločnosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pridelených klientov, ktorá zahŕňa nasledujúce činnosti:
komunikácia s klientami na dennej báze
prijímanie zadaní a tvorba návrhu mediálnych kampaní/komunikácie
argumentácia/zdôvodnenie navrhnutých riešení
tvorba prezentácií
analýzy mediálneho trhu, správania spotrebiteľa
vyhodnocovanie kampaní, sledovanie rozpočtov a napĺňania cieľov
komunikácia s ostatnými oddeleniami agentúry (TV oddelenie, nákupné oddelenie, oddelenie výskumu, analýz a stratégie, online oddelenie)

Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
Voľno nad rámec zákona
Koncoročné príspevky zo sociálneho fondu
Rôzne firemné akcie počas roka
13ty a 14ty plat v prípade dobrých výsledkov spoločnosti
Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
Notebook a mobilný telefón
Home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax z mediálnej agentúry výhodou – znalosť mediálnych sw

Zmysel pre detail
Komunikatívnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Samostatnosť
Tímový hráč

Sme najväčšia slovenská fullservisová mediálna agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1994. Spájame medialne služby s analytikou veľkých dát a vlastných prieskumov, skúseností nášho tímu ako aj know-how spolupracujúcich agentúr - medzinárodnej siete Havas Media Group a našej dcérskej Online mediálnej agentúry DIGILINE. Naše služby využívajú malí klienti, ale aj veľké nadnárodné spoločnosti. Celkovo máme v portfóliu viac ako 180 aktívnych klientov. Viac informácií na www.unimedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov