Pridať inzerát

Technický a reklamační manažer/technik - Praha nebo Holešov

UNILIN Czechia, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Před 60 lety založilo 40 belgických farmářů firmu UNILIN za účelem výroby dřevotřískových desek. Od té doby vyrostla naše společnost až do dnešní podoby vedoucího hráče na poli podlahovin - zejména díky podlahám QUICK-STEP.

Nejen díky akvizicím má firma UNILIN svoje pobočky po celém světě. Společnost UNILIN Czechia je obchodně-distribuční jednotkou, která poskytuje profesionální obchodní, logistický a technický servis zákazníkům v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Úspěch UNILINu stojí na našich lidech, kteří vynikají PODNIKAVOSTÍ a sdílejí firemní hodnoty - NADŠENÍ, RESPEKT A EXCELENTNÍ VÝKON.

PRO NÁŠ TÝM HLEDÁME KOLEGU NA POZICI TECHNICKÝ A REKLAMAČNÍ MANAŽER.

Jsi komunikativní a vstřícný, ale přitom umíš reagovat profesionálně, věcně a asertivně? Dělá Ti radost osvojovat si technické detaily výrobků a máš schopnost je ve srozumitelné, ale precizní podobě, sdělit a předat jiným? Jsi pečlivý a umíš udržet pořádek "v papírech"? Pak se zdá, že máš předpoklady pro tuto pozici.

U nás budeš odpovědný za:

  • osvojování si nových znalostí v oblasti technických parametrů výrobků
  • zpracování technických dat z centrály firmy
  • podpora a školení obchodního týmu a zákazníků z hlediska použití a práce s nabízenými produkty
  • provádění školení instalace podlah pro zákazníky Střední a Východní Evropy
  • vyřizování zákaznických reklamací, včetně jejich administrace a komunikace
  • vytváření akčních plánů na snižování reklamací
  • reportování reklamací do centrály společnosti
  • studování a dodržování technických a dalších norem platných ve firmě

Práce u nás Ti půjde lépe, pokud:

  • máš SŠ nebo VŠ vzdělání technického (stavební), případně ekonomického směru a umíš se zorientovat v technických listech a detailech výrobků
  • přicházíš z podobného prostředí - podlahoviny, stavební prvky a materiály, kde jsi pracoval alespoň 3 roky na obdobné pozici
  • jsi komunikativní a zvládáš dobře organizovat sebe i svůj čas
  • jsi dobrý řidič a jsi ochoten často pracovně cestovat
  • máš angličtinu na takové úrovni, že se domluvíš v běžné denní komunikaci (písemně i ústně)

Výhodou pro Tebe bude, jestliže:

  • kromě angličtiny zvládáš komunikaci i v maďarštině, ukrajinštině
  • znáš práci v systému SAP

Nabízíme Ti:

  • práci pro společnost, která si váží svých zaměstnanců (a není to klišé)
  • příjemné pracovní prostředí a nadstandardní pracovní podmínky
  • práci s materiály vysoké kvality
  • možnost realizovat svoje nápady pro zlepšení
  • místo výkonu práce buď v Praze, nebo v Třeběticích (u Holešova)
  • služební auto i k soukromým účelům a další benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

0

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Třebětice 102
Třebětice