Pridať inzerát

Operátor výroby

UniLam, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horné Srnie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacMzdové podmienky - 900€ - 1000€ / mesiac vrátane prémií , nástupná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta (bližšie špecifikované pri osobnom stretnutí) - prémie po trojmesačnej skúšobnej dobe v prípade plnenia interných cieľov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oddelenie laminátových výrobkov z foriem (odformovanie)
- príprava foriem na nástrek farby (gelcoatu)
- nanášanie farieb na formy striekaním pri nízkych a vysokých tlakoch
- striekanie foriem v požadovaných vrstvách, množstve a farbe
- príprava str. zariadenia a materiálu na striekanie (gelcoat)
- čistenie striekacieho zariadenia, lakovníckych pištolí a ostatného náradia
- vedenie záznamov a predpísanej dokumentácie

- práca na jednu zmenu od pondelka do piatku (6:00 - 14:30)
- po skúšobnej dobe prémie 20% zo základnej mzdy/mesiac pri plnení interných cieľov
- letná dovolenková a Vianočná odmena
- stravovanie - obed za 1,20 €
- pitný režim zdarma
- doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3%

Svoje životopisy nám prosím posielajte na e-mail. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, prípadne osobne na adrese prevádzky.
Nástup do pracovného pomeru je 1.9.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou , nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- iniciatívnosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)
- samostatnosť

Spoločnosť vznikla v roku 1997. Hlavným predmetom činnosti je ručná výroba a následne predaj sklolaminátových výrobkov.
Na zákazku vyrábame sklolaminátové diely hlavne pre výrobcov v automobilovom priemysle, doprave, stavebníctve a poľnohospodárskom odvetví.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov