Pridať inzerát

IT Systémový špecialista

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacDohodnutá mzda je závislá od skúseností a odborných schopností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného IT tímu s miestom výkonu práce v Martine, prípadne v niektorom z CL (Bratislava, Stropkov, Ružomberok) prijmeme posilu na pozíciu Systémového špecialistu, ktorého úlohou bude:
• Inštalácia a správa systémov:
• Inštalácia a implementácia SW a HW produktov a technológií
• Správa a administrácia existujúcich a nových systémov/aplikácií (Windows, Linux)
• Sledovanie, údržba a monitoring systémov
• Zabezpečenie kybernetickej bezpečnosti podľa príslušných predpisov a princípov dobrej praxe
• Spolupráca pri návrhu IT riešení a služieb, prípadne samostatný návrh
• Účasť na národných a medzinárodných projektoch, spracovanie a vyhodnocovanie požiadaviek, testovanie a implementácia riešení
• Komunikácia s technickou podporou dodávateľov systémov
• Analýza a riešenie technických problémov a ich dokumentovanie, podpora a servisné zásahy
• Zabezpečovanie hotline služieb pre interných klientov
• Plniť ďalšie pokyny vedúceho zamestnanca súvisiace s vyššie dohodnutým druhom práce

* Zaujímavú a perspektívnu prácu v oblasti laboratórnej medicíny
* Prácu v špičkovom laboratóriu
* Možnosť odborného rastu
* Motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
* Príspevky na DDS
* Voliteľný systém benefitov / Cafeteria
* Vernostné a jubilejné odmeny
* Stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu
* Možnosť poskytnutia dočasného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Počet rokov praxe

0

Vítané sú skúsenosti v oblastiach:
• Správa a administrácia existujúcich a nových systémov/aplikácií (Windows, Linux), riešenie problémov, skriptovanie na úrovni operačného systému
• Údržba MS Active Directory
• Inštalácia, správa a údržba databázových systémov (MS SQL, MySQL/MariaDB)
• Správa a administrácia sieťového prostredia SD-WAN (Forti)
• Zabezpečenie kybernetickej bezpečnosti podľa príslušných predpisov a princpípov dobrej praxe
• Zabezpečovanie hotline služieb pre interných klientov (kritické výpadky)

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Diagnostické služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.
Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záborského 2
036 01 Martin