Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre základné a materské školy

UNIKOR trade s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 5 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja na základe provízie z dosiahnutého obratu predaných produktov, ktorú si bude obchodný reprezentant mesačne fakturovať.
  • Termín nástupu: október 2020
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodných zástupcov pre základné a materské školy v regiónoch: Trenčiansky kraj, východné Slovensko.

Náplňou práce bude:
- prezentácia a predaj interaktívnych vzdelávacích pomôcok na základných a materských školách v danom regióne
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- flexibilný pracovný čas
- zameranie na výsledok, nie na počet odpracovaných hodín
- bez odmeňovacieho stropu
- existujúca databáza potenciálnych zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

- vlastné auto
- prax obchodného zástupcu pre školy vítaná
- komunikatívnosť
- predajné zručnosti
- samostatnosť
- disciplína

Sme obchodná spoločnosť, ktorá spolupracuje so vzdelávacími inštitúciami, najmä s materskými, základnými a špeciálnymi školami. Zameriavame sa na inovatívne vzdelávacie prostriedky a pomôcky podľa najnovších trendov.

Adresa spoločnosti

Hlavná 304/9
034 91 Ľubochňa

Kontakt