Pridať inzerát

Buď s nami pri zrode nového rakúskeho zastúpenia!

Unika Profit s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 250 EUR/mesiacdohodou + bonusy, provízia z predaja
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUĎ S NAMI PRI ZRODE NOVÉHO RAKÚSKÉHO ZASTÚPENIA!

Žiješ svojou prácou a nebojíš sa výziev? Si energický a prirodzený líder, ktorý má rád vzdelanie a investície? Nebojíš sa nového prostredia? Poď s nami pracovať!

Sme perspektívna spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu a v blízkej budúcnosti plánujeme otvoriť zastúpenia v rámci Európy. Našou náplňou práce je sprostredkovanie a koučing v oblasti obchodovania na kapitálových trhoch.
Hľadáme šikovnú posilu s potenciálom viesť svoj vlastný tím samostatne a riadiť riadenie nového zastúpenia pre Rakúsko. Na začiatku by sme Ťa zaškolili v Bratislave a ukázali Ti ako spoločnosť funguje v našej krajine a celú Tvoju budúcu agendu.

Čo Ťa čaká?

• Vedenie, motivácia a školenie tímu (predaj, marketing, back office)
• Nastavenie a kontrola pracovných procesov pracovníkov
• Telefonická a osobná komunikácia s klientmi
• Akvizičné činnosti
• Vedenie osobných stretnutí
• Bežná kancelárska administratívna
• Vzdelávacie procesy a prehlbovanie znalostí o kapitálových trhoch

Čo Ti môžeme ponúknuť?

• Práca na plný úväzok alebo na živnosť - nástup možný ihned
• Stabilné zázemie úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Adekvátny plat a neobmedzené provízie podľa výsledkov
• Až 30 dní dovolenky za rok
• Odborná príprava a semináre
• Osobný rozvoj a veľa nových skúseností
• Firemné akcie a teambulding v zahraničí

Bonusy/bonusy, Provízia z predaja, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Notebook, Dovolenka 5 týždňov,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by ste mali spĺňať?

• Drive, nezávislosť, zodpovednosť, pozitívny postoj a zmysel pre humor :)
• Vášeň pre obchodovanie a finančný sektor, všeobecný prehľad výhodou, nie podmienkou
• Sebamotivácia a energická osobnosť
• Vynikajúce komunikačné zručnosti a reprezentatívne správanie

UNIKA PROFIT spol. s r.o. a jej Škola obchodovania pomáha svojim klientom orientovať sa na finančných trhoch celého sveta. Začiatočníkom aj pokročilým ponúka svoje skúsenosti a odbornosť v obchodovaní s rôznymi finančnými nástrojmi. Pomáha tak pri zhodnocovaní finančných prostriedkov atraktívnym spôsobom v súčasnom rýchlo sa meniacom modernom svete.